Член виконкому закликав підприємців торгувати окулярами та медовухою не в історичній частині міста

Автор: Борис Марія

08 Кві, 2016 15:09

Член виконкому закликав підприємців торгувати окулярами та медовухою не в історичній частині міста

Сьогодні, 8 квітня, на засіданні виконкому розглянули проект рішення «Про погодження місць розташування дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території міста в 2016 році».

Читайте також: Стартувала перша сесія Івано-Франківської районної ради (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Пролунала пропозиція виключити з рішення декілька пунктів, щодо суб’єктів, які здійснюють господарювання на вул. Дністровській,3.

Луцин Наталя, яка також там торгує, просила звернути увагу, що 10 років підприємницьку діяльність вона здійснювала з дозволами.

«Прошу нас не позбавляти роботи у складний період у нашій державі. Це єдине місце, де я здійснюю діяльність. Ви позбавите мене роботи. Мені треба допомагати батькам та забезпечити отримання освіти дочці. Сподіваюся на співпрацю з владою та прошу підтримати», – сказала вона.

Пані Наталя розуміє, що це історична частина міста, але саме там є покупець, за рахунок якого там виживають.

Перший заступник міської голови Микола Вітенко зазначив, що питання слід виключити з порядку денного, оскільки перед ЦУМом будуть проводити реконструкцію, наразі розробляється проектно-кошторисна документація, тому нема сенсу давати дозвіл там торгувати.

Член виконкому Вадим Войтик запропонував підшукати інше місце для дрібно роздрібних торгів, а не історичну частину міста.

«Для чого ми здійснюємо реконструкцію площі, щоб там продавали окуляри, стояли наливайки, торгували медовухою? Там стоїть три пункти обміну валют. Наше місто для всіх. Я пам’ятаю, як площа перед універмагом виглядала. У нас 20 ринків у місті, але ні «я стану в центі, бо я тут торгувала кілька років», – прокоментував він.

Войтик запитав, чи готова підприємець заплатити 4 тисячі гривень, а потім, коли розпочнеться реконструкція, згорнути свою діяльність на вулиці Дністровській.

Члени виконкому прийняли рішення дозволили здійснювати підприємницьку діяльність перед ЦУМом до моменту, поки площу не реконструюють. Інші 8 суб’єктів господарювання отримали дозвіл на торгівлю окулярами та головними уборами.

Також виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради вирішив дозволити ТзОВ «Беті Аіс Україна» здійснювати виносну дрібнороздрібну торгівлю морозивом з низькотемпературного лотка з квітня по 01 листопада 2016р. відповідно до погодженої схеми Департаментом містобудування, архітектури та культурної спадщини в парку відпочинку на вул.Парковій;

вирішив дозволити суб’єкту господарювання Павловій В.М. розмістити каркасний дитячий ігровий майданчик та надавати послуги у сфері розваг з прокату веломобілів з квітня по 01 листопада 2016р. відповідно до погодженої схеми Департаментом містобудування, архітектури та культурної спадщини в парку відпочинку на вул.Парковій.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...