Чоловік Брітні Спірс Сем Асгарі каже, що їхній шлюб закінчився

Автор: Вадим Войтик

18 Сер, 2023 10:15

Поділитись публікацією
Чоловік Брітні Спірс Сем Асгарі каже, що їхній шлюб закінчився

Чоловік Брітні Спірс Сем Асгарі заявив, що пара вирішила завершити свою «спільну подорож» після 14 місяців шлюбу.

У петиції про розлучення, поданій у середу, з якою BBC News ознайомилася, згадуються «непримиренні розбіжності» між 29-річним Асгарі та 41-річною пані Спірс.

9 червня 2022 року Спірс вийшла заміж за Асгарі в її будинку в Таузент-Оукс, Каліфорнія, на очах у гостей, серед яких були Селена Гомес, Дрю Беррімор, Періс Хілтон і Мадонна. Весілля розглядалося як віха в її нещодавно відновленому вільному житті. До цього її життя понад 13 років контролював батько, призначений судом як опікун.

 

Попзірка познайомилася та почала зустрічатися з Асгарі, моделлю та актором, коли він знявся в її кліпі на пісню Slumber Party у 2016 році. Вони оголосили про заручини у вересні 2021 року, коли стало ясно, що вона буде звільнена від опікуна.

Спірс сказала, що вони з Асгарі втратили дитину на початку вагітності в травні 2022 року, приблизно за місяць до одруження.

Їхній шлюб став першим для 29-річної Асгарі та третім для 41-річної Спірс. У 2004 році вона була одружена менш як три дні зі своїм другом дитинства Джейсоном Александром, який намагався зірвати її весілля з Асгарі, а пізніше був засуджений за незаконне проникнення на територію. 

У 2004 році вийшла заміж за танцюриста Кевіна Федерлайна. Їхній трирічний шлюб припав на час пильної уваги ЗМІ та посилення проблем із психічним здоров’ям Спірс. Федерлайн є батьком двох її синів-підлітків і має опіку над хлопчиками.