Чоловік, який у 2004 кинув у Януковича яйцем, балотується у нардепи

Автор: Людмила Баран

17 Кві, 2014 16:48

Поділитись публікацією
Чоловік, який у 2004 кинув у Януковича яйцем, балотується у нардепи

17 квітня до числа  кандидатів у народні депутати по 83-ому округу додався  науковець і громадський діяч Дмитро Романюк.

Читайте також: Дмитро Романюк - директор з управління взаємовідносинами в "Укрзалізниці"

Дмитро Романюк – ліцензіат, керівник проекту у “TEDxIvanoFrankivsk”, викладач кафедри менеджменту і маркетингу Прикарпатського  університету та керівник групи компаній “Progress Consulting”, учасник громадського руху “Нова країна”.  Відомий також як людина, яка у 2004 році кинула у Віктора Януковича яйцем.

Кандидат у депутати під час прес-конференції в інформагенції “Версії”  розповів, що має чіткий план дій і програму реформ. Запевняє, що не ставить перед собою завдання сподобатися виборцям. Мовляв, використовуватиме в риториці виключно конкретні факти і речі, які потрібні для змін у державі, повідомляє “Фіртка”.

Стосовно цікавого факту десятирічної давності у своїй біографії політик зазначає, що аж ніяк не планує залучати його до своєї передвиборчої агітації.

 “Це був імпульс, емоційний вчинок. Зараз оцінюю його як смішний. Хоча, я не жалкую про це. Мені приємно, що та ситуація, можливо, якимось чином сприяла тодішній революції”, – зауважив Романюк.

 Як відомо, 25 травня в Івано-Франківську (ТВО №83) відбудуться довибори до Верховної Ради України у зв’язку із тим, що нардеп Олександр Сич перейшов на роботу в кабмін.

Наразі балотуватися до Парламенту  виявили бажання міський голова Віктор Анушкевичус, директор ТК “Буковель” Олександр Шевченко, громадський активіст Максим Кицюк, депутат міської ради Володимир Чорноус, ведучий Євромайдану Ростислав Микитюк, головний “свободівець” Прикарпаття Василь Попович, меценат і фінансист Віктор Вінтоняк.