Чоловіки-біженці зі Сходу не надають у військкомати необхідні документи

Автор: Людмила Баран

25 Jul, 2014 13:58

Поділитись публікацією
Чоловіки-біженці зі Сходу не надають у військкомати необхідні документи

Мобілізувати переселенців чоловічої статі не вдається, тому що вони не можуть представити документи про те, що вони перебувають на обліку у військовому комісаріаті. 

“Переселенці зі східних регіонів на Прикарпатті зарекомендували себе не з кращої сторони, – говорить міський військовий комісар Ігор Сорокопуд, – Якщо вони вважають себе за патріотів, мають бажання взяти участь у звільненні своїх домівок і родичів, що залишилися, вони, в першу чергу, повинні звертатися в добровільні батальйони”.

Оскільки переселенці не перебувають на обліку у місцевих військкоматах, то їх не можуть мобілізувати. Потрібно, щоб вони представили документи з місць, де проходили військову службу.

Проте, серед біженців також є охочі служити. “Був випадок, коли до нас звернувся старший лейтенант запасу з Райгорода Слов’янського району. Ми не могли отримати його особові дані. Але після звільнення Слов’янська йому вдалося забрати документи, і зараз він проходить службу на Сході в Нацгвардії”, – розповів Ігор Сорокопуд.