Чоловіки більше шкодять клімату, ніж жінки – дослідження

Автор: Костинюк Олександр

21 Лип, 2021 21:24

Чоловіки більше шкодять клімату, ніж жінки – дослідження

Шведська компанія Ecoloop провела дослідження, в рамках якого вивчила можливість скоротити викиди парникових газів через зміни в споживанні.

Отримані результати показали, що рівень негативного впливу чоловіків і жінок на навколишнє середовище відрізняється, повідомляє The Guardian, передає “Кореспондент.нет”.

Порівняння споживання одиноких чоловіків і жінок у Швеції показало, що їжа і відпочинок є причиною більше половини всіх викидів для обох статей.

При цьому, за даними, опублікованими в журналі Journal for Industrial Ecology, домогосподарства самотніх чоловіків генерують на 16% більше викидів в атмосферу.

Для аналізу враховувалися витрати на товари першої необхідності, вибір тих чи інших виробників, транспорту, видів упаковки продуктів. Також до уваги бралося відношення до переробки відходів.

Аналітики зійшлися на думці, що за, приблизно, однакових щоденних витратах жінки поводяться більш екологічно, так як частіше їздять на громадському транспорті, їдять менше м’яса і намагаються боротися зі шкідливими звичками, такими як куріння.

“Ми вважаємо за необхідне враховувати різницю між чоловіками і жінками при розробці політики збереження клімату. Їх витрати досить стереотипні: жінки витрачають більше грошей на прикрасу будинку, здоров’я та одяг, а чоловіки – на паливо для автомобілів, харчування поза домом, алкоголь і тютюн”, – зазначила керівник дослідження Ecoloop Анніка Карлсон Каньяма.

Загалом вчені встановили, що заміна м’яса і молочних продуктів рослинною їжею і використання залізничного транспорту замість літаків або автомобілів скоротить антропогенний вуглецевий слід на 40%.

Як відзначили вчені, зміни в харчуванні та звичках відпочинку будуть більш раціональними для скорочення особистих викидів, ніж купівля електромобіля.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...