Чому франківські вареники від ТМ «ВАМ» так смакують українцям

Автор: Турій Роман

11 Жов, 2019 18:44

Чому франківські вареники від ТМ «ВАМ» так смакують українцям

Вареники для українців – більше, ніж просто їжа. Для багатьох з нас згадка про цю національну страву – це мала подорож в наше минуле, до великих сімейних зустрічей на важливі родинні чи духовні свята. Тому й не дивно, що полюбивши вареники з дитинства, апетит до них не зникає ні в 40, ні у 80 років.

Та що робити, коли готувати самому у сучасному світі все менше і менше часу? Де придбати якісний та смачний товар, і як не помилитися у виборі? Чудову альтернативу пропонує торгова марка «ВАМ».

Ще в 2003 році підприємець Микола Ковальчук заснував виробництво вареників ручної ліпки у приміському селі Старий Лисець. До справи долучилися насамперед його рідні – батько Петро – м’ясник, особисто вибирав продукти на вироби. Для виготовлення вареників і пельменів використовували муку, яйця, м’ясо та овочі у перевірених та надійних постачальників. А особливого, домашнього смаку додавала ручна ліпка продукції і традиційна рецептура. За цим стежила мати, Галина Ковальчук.

За роки виробництво розширили і перенесли у нові приміщення в Івано-Франківську. А лінійка продукції від торгової марки «ВАМ» суттєво розширилася. Це вареники та млинці з різними соленими та солодкими начинками, пельмені, зрази, палюшки, основа для піци.

Найважливіше для торгової марки «ВАМ» – якість продукції. Щодня на підприємстві здійснюють контроль на всіх етапах виробництва: з моменту закупівлі сировини й до відвантаження готової продукції в торгові точки. Продукція ТМ “ВАМ” – це безкомпромісно якісний продукт, виготовлений виключно з натуральної сировини за справжніми домашніми рецептами.

Тому не дивно, що за три останні роки обсяг виробництва смачних продуктів від «ВАМ» збільшився втричі. Щомісяця це майже 100 тонн продукції, яку для українців готують майже 90 старанних працівників підприємства.

Висока якість та чудовий смак вареників та пельменів торгової марки «ВАМ» посмакували не лише мешканцям Івано-Франківщини та сусідніх областей. Продукцію з Прикарпаття завзято розкуповують у супермаркетах в центральній та південній частині України.

До слова, виробник тепер має дві лінійки продукції. Одна з них виготовляється з використанням ручної роботи (преміум), інша – з використанням автоматизованих ліній ліпки. Смаколики можна придбати у багатьох франківських маркетах.

Торгова марка «Вам» – найкраща якість за традиційною рецептурою!

* на правах реклами

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...