Чому гостям Львова варто відвідати палац Потоцьких і як подвоїти враження від пам’ятки

Автор: Застава Максим

20 Січ, 2020 15:32

Чому гостям Львова варто відвідати палац Потоцьких і як подвоїти враження від пам’ятки

Як Ви вважаєте, Львів – це найкрасивіше місто України або входить в ТОП 3? Відвідуючи це місто можна подивитися безліч цікавих місць, але є ті, які варто відвідати в першу чергу. Однією з таких пам’яток є палац Потоцьких.

Чому варто відвідати це місце?

Палац Потоцьких був зведений в кінці дев’ятнадцятого століття. Дана будівля була спроєктована громадянином Франції, великим майстром на ім’я Людвіг де Поверн. Палац має три поверхи й представлений у вигляді латинської букви Н. Фасад будинку прикрашений традиційними для французького класицизму арками, колонами та фігурами обрамленнями вікон і дверей.

Сам по собі палац замислювався для зустрічі важливих гостей. Для цього всередині розташовуються приймальні зали, спальні, вітальні. Зовні він обладнаний зручними під’їздами до головного ходу.

Усередині палац так само відповідає своєму статусу. Кожна кімната є твором мистецтва. Чого тільки варті дзеркальний танцювальний зал і блакитна вітальня. Безліч елементів інтер’єру збережені до наших днів. Наприклад, всередині розташовуються робочі каміни.

Перший поверх розкішний. Має кілька зал для важливих гостей, на прикрасу яких пішло чимало грошей. В оформленні використовувалися:

• Позолота.
• Рідкісні породи дерева.
• Мармур.
• Ручне ліплення.
• Безліч живопису.

У цьому маєтку проживав відомий на той час польський магнат і політичний діяч Альфред Потоцький. Він був досить відомим політичним діячем, і за своє життя займав багато високих посад.

Більш детально з життям сім’ї магната і з самим палацом Вас познайомить екскурсовод.

Палац у наш час

Історія палацу Потоцьких терниста. Спочатку 20-го століття льотчик не впорався з керуванням і врізався в ліву частину будівлі, зруйнувавши третій поверх. Зіткнення продовжила пожежа, а ремонт і реставрація будівлі тривала понад десять років.

Під час війни палац служив для різноманітних цілей. У 1980-х в цій будівлі був відкритий палац одруження. Атмосфера панувала неймовірна, а весільні фотографії були чарівні.

Зараз же будівля використовується під галерею. Тому, відвідуючи палац, Ви зможете ознайомитися з творами мистецтва.

Коли Ви вирішите відвідати Львів, то Вам необхідно буде десь зупинитися. Переважно місцеві жителі радять для цього найкращий готель у центрі Львова Grand Hotel Lviv. Місце, яке подвоїть позитивні враження про палац Потоцьких і подарує Вам справжній відпочинок і відновлення сил.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry