Чому інтимні ігри – запорука міцного шлюбу

02 Sep, 2021 20:25

Чому інтимні ігри – запорука міцного шлюбу

Немає нічого гіршого для шлюбу чи любовних відносин, ніж одноманітний нудний секс. Саме інтимна близькість зближує пару на високому рівні тонких психоемоційних зв’язків.

В іншому випадку чоловік і жінка перетворюються в буркотливих співмешканців, відносини яких нібито з’їла «битовуха».

Не побут, а одноманітний інтим

Розкидані по всьому будинку речі, немитий посуд і подразнююче підняте сидіння унітазу – все це наслідок, а не причина тотальної алергії на свого чоловіка і колись улюбленого чоловіка. Всі скандали на рівному місці і безпричинна агресія один на одного виникають, на думку сімейних психологів, через сексуальне невдоволення.

На цьому моменті багато пар заперечуватимуть, заявляючи, що секс у них є і регулярний. Проблема не в його наявності, а в якості. Немає нічого гіршого одноманітності в ліжку, коли навіть найбільш найкращі пестощі, колись піднімали вашого партнера до небес, стають набридливими, немов кілька разів за місяць переглянутий улюблений кінофільм.

Безпричинні скандали на грунті незадоволеності можуть закінчитися сімейним насильством по обидва боки, зрадами, як варіант пошуку різноманітності в сексі, і розлученням, як логічний підсумок повної втрати інтересу одне до одного. Щоб не допустити цього просто не дозволяйте оселитися рутині у вашому ліжку.

Як урізноманітнити інтим?

Тривожний дзвіночок задзвенить, коли ви обидва відчуєте, що не займаєтеся любов’ю, а виконуєте подружній обов’язок. Немов горе-призовник, який неохоче віддає борг перед країною в армії або боржник, який має кредит в банку, кожен з вас лягає в ліжко і просто намагається довести справу до кінця, щоб лягти і спати. З цього моменту потрібно шукати шляхи вирішення проблеми інтимної одноманітності, поки невдоволення не зруйнувало ваш шлюб.

Поділіться один з одним своїми потаємними сексуальними фантазіями. Не соромтеся свого партнера і не висміюйте його бажання, якими б дивними для вас вони не були. Спробуйте щось з інтимних аксесуарів, наприклад, фалоімітатор або еротичну білизну.
Фалоімітатор – це не для самотніх дам, це універсальний аксесуар для сексу, який підійде для ігор удвох. Такою іграшкою для дорослих, будь то реалістична копія чоловічого органу з точною імітацією рельєфу, форми і тактильних відчуттів, або скромний ділдо, можна не на жарт завести свою партнерку під час прелюдії або довести справу до логічного кінця, якщо чоловік страждає від передчасної еякуляції.

Дайте волю своїм сексуальним фантазіям і розкрийте нові грані своєї власної сексуальності. Подивіться удвох сторінки секс шопу «Tochka G», де зібрано величезний асортимент самих різних за формою і розміром фалоімітаторів. Конфіденційна доставка в непрозорій упаковці прямо у будинок по Києву і в інші регіони України зробить цю делікатну покупку вашої маленькою таємницею.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry