Чому Марцінків хоче запустити на міському цвинтарі електросамокати? Відповідає штучний інтелект ChatGPT

Автор: Вадим Войтик

20 Jun, 2023 15:37

Поділитись публікацією
Чому Марцінків хоче запустити на міському цвинтарі електросамокати? Відповідає штучний інтелект ChatGPT

Мерія планує запустити електричні самокати для пересування територією івано-франківського міського кладовища. У соцмережах ідея підтримки не знайшла. “Галка” спитала думку ChatGPT щодо ініціативи Марцінківа. 

Ось відповідь штучного інтелекту. 

“На мою думку, наявність електросамокатів та велосипедів на кладовищі може бути об’єктом дискусії. Деякі люди можуть вважати це доречним, оскільки такий вид транспорту може сприяти зручнішому пересуванню по великих територіях кладовища, зокрема для тих, хто має проблеми з ходьбою або обмежений у фізичних можливостях.

Однак, існують і деякі проблеми, які варто врахувати. Перш за все, кладовище є місцем пам’яті і траурів, де люди зазвичай приходять для спокійного й задумливого перебування. Введення активного транспорту, такого як електросамокати, може порушити цю атмосферу та створити додатковий рівень шуму та активності.

Також, щодо питання користування старшими людьми, слід враховувати їх потреби та фізичні обмеження. Деякі старші люди можуть не мати достатньої мобільності або впевненості, щоб користуватися електросамокатами. Тому, можливо, потрібно забезпечити альтернативні, більш доступні засоби транспорту для цієї групи населення, які б були відповідні їхнім потребам.

Необхідно також враховувати думку і відчуття місцевих жителів, а особливо представників релігійних спільнот та кладовищних адміністрацій, оскільки вони можуть мати вагому думку з приводу впровадження такого виду транспорту на кладовищах.

Щодо причин, з яких Марцінків планує введення електросамокатів та велосипедів на кладовище, можна здогадуватися, що це може бути спрямовано на поліпшення доступності та зручності для відвідувачів кладовища, а також на просування екологічних засобів транспорту. Однак, точні мотиви Марцінківа можуть бути визначені тільки ним самим або його командою”.

Читайте також: Марцінків спробує завадити об'єднанню франківських університетів позачерговою сесією