Чому моторна олива від Castrol одна з найкращих — АТЛ

13 May, 2022 16:00

Чому моторна олива від Castrol одна з найкращих — АТЛ

ATL – один з найбільш авторитетних автосервісів в Україні, який пропонує комплексний підхід до технічного обслуговування автомобілів.

Сьогодні автомобілі експлуатуються у непростих умовах: дальні поїздки, тривалі періоди простою, тяжкі вантажі, буксирування. Це суворі умови, які можуть спричинити перевантаження або недовантаження двигуна та утворення відкладень на його компонентах. В результаті у двигуні може утворюватися моторний бруд, що скорочує термін служби.

Щоб зберегти двигун у нормальному стані, важливо підбирати моторну оливу від надійного виробника. Автосервіс АТЛ розповів, який бренд моторної оливи краще вибрати для цього — це Castrol.

Castrol — це британська нафтогазова компанія, заснована ще століття тому. Зараз продукція цієї компанії одна з найпопулярніших на ринку моторної оливи.

Цей бренд виділяє особлива технологія: молекули їх оливи прикріплюються до важливих частин двигуна та зчіплюються одна з одною, щоб захистити його від перегріву та зносу. Технологія утворює міцну захисну плівку, що знижує як нагрівання, так і знос на 50%.

Гарним прикладом їх продукції є олива Castrol 10W-40, яка також вироблена з використанням вищезазначеної технології.

Що означає маркування 10W-40

  • Буква W означає, що оливу можна використовувати взимку, адже вона стійка до морозу.
  • Число 10 перед W характеризує мінімальну температуру, при якій олива не кристалізується. У випадку з 10W ця температура становить -25°C (треба відняти 35 від числа).
  • Число 40 в кінці є максимальною температурою, при якій зберігається оливна плівка.

В результаті, 10W-40 означає, що олива працює нормально при температурі від -25°С до +40°С. Цього цілком достатньо для клімату України, де температура майже ніколи не виходить за межі представленої.

Для яких двигунів призначена

Будь-яка олива має два характеристики сумісності: специфікація і допуск. За допомогою таких «маркерів» можна визначити, підходить вона для конкретного двигуна і авто, чи ні.

Наприклад, олива Castrol Magnatec 10W-40 має допуск Fiat 9.55535-D2, що є стандартом всіх дизельних автомобілів Fiat. Відповідно, таку оливу можно безпечно використовувати для них. Також ця олива має специфікацію ACEA A3/B4, і вона підходить для двигунів, які мають такі ж специфікації.

Виробник завжди пише на сайті або в документації, олива якого допуску або специфікації буде придатна для автомобілю. Це, мабуть, найкращий спосіб дізнатися сумісність двигуна і оливи для конкретного авто.

Де придбати Castrol 10W-40

В інтернет-магазині ATL представлені різні моделі цієї оливи: полусинтетичні та синтетичні, для бензину та дизелю, універсальні. Будь-яку необхідну допомогу при виборі нададуть менеджери компанії на сайті atl.ua або за телефоном гарячої лінії (044) 458 78 78.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry