Чорноус розповів про реалії «укрсучполітики»

Автор: Турій Роман

15 May, 2014 08:51

Поділитись публікацією
Чорноус розповів про реалії «укрсучполітики»

Кандидат в народні депутати по мажоритарному округу №83 Володимир Чорноус говорить про те, що рішення про участь у виборах «псує минуле» тієї людини, яка вирішила піти в політику.

Читайте також: ТВК зареєструвала одинадцять кандидатів на посаду мера та кандидатів до міської шістнадцяти політсил (СПИСОК)

«Кожен, хто відважиться винести власну особу на суд громади, повинен бути внутрішньо готовим не тільки до слів підтримки, а насамперед до потоку критики – часом конструктивної, а частіше бездумної та необґрунтованої. Ще більше слід очікувати банального очорнення і паплюження, яке викликає у багатьох виборців стійку відразу до виборів загалом. Що ж, такі, на жаль, реалії так званої укрсучполітики – української сучасної політики», – говорить Володимир Чорноус.

Проте попри такі реалії, Володимир Чорноус готовий і далі боротися за депутатський мандат. Каже, що його знання юриста можуть знадобитися при розробці законів. Окрім того, як педагог може долучитися до реформування освіти.

«Докладу всіх зусиль для створення системи прозорого і справедливого розподілу коштів державного бюджету на користь місцевих громад», – каже Чорноус.

Теги: