Чотири фірми готові будувати новий міст на Пасічну

Автор: Людмила Баран

09 Aug, 2017 16:18

Поділитись публікацією
Чотири фірми готові будувати новий міст на Пасічну

7 серпня завершилося прийняття пропозицій учасників щодо будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вулиць Хіміків-Надрічна. Чотири фірми-учасники, які подалися, проходять перевірку документації. Переможець стане відомим 12 вересня.

Про це повідомляють на сайті Івано-Франківського міськвиконкому.

Вимоги до учасників тендеру доволі чіткі: учасники тендеру повинні надати довідки щодо наявності матеріально-технічної бази, засобів механізації, інструментів та обладнання для виконання робіт, що є предметом закупівлі. Також надати довідку про працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання робіт, що є предметом закупівлі. Крім того, учасники торгів зобов’язані надати копії договорів про виконання аналогічних робіт з будівництва мостів, виконаних за попередні 5 років вартістю не менше 150 млн. грн.

Начальник Управління капітального будівництва Роман Галіпчак наголошує, що роботи зі зведення таких конструкцій досить специфічні, тож не всі можуть їх виконувати. «Зголосилося виконувати роботи 4 фірми: 2 київські фірми, 1 місцева та фірма з Азербайджану. На даному етапі триває опрацювання та перевірка документації. Торги між учасниками, які будуть допущені до торгів відбудуться 12 вересня», – пояснив Роман Галіпчак.

Як наголосив міський голова Руслан Марцінків, будівництво моста – складна та відповідальна справа, яка вимагає і технологічного обладнання, і дотримання необхідних умов. Саме тому, за словами Руслана Марцінківа, справа тривала. Проте, через місяць після оголошення результатів, переможець зможе приступити до виконання робіт. За попередніми даними спорудження цього важливого об’єкту планують завершити до вересня 2019 року.