Чотири молоді вчені франківського вишу отримуватимуть стипендію Кабміну

Автор: Костинюк Олександр

15 Чер, 2020 16:42

Поділитись публікацією
Чотири молоді вчені франківського вишу отримуватимуть стипендію Кабміну

Відповідно до Постанови президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки чотирьом вченим ПНУ ім. В. Стефаника призначено та подовжено стипендії Кабміну на 2020-2022 роки.

Читайте також: STEM-центри та опорні школи - у пріоритеті: як фінансують освіту на Прикарпатті (ФОТО)

Зокрема, стипендіатами Кабінету Міністрів України стали:

Буртняк Іван Володимирович – доктор економічних наук, професор кафедри економічної кібернетики економічного факультету, доцент;

Максимів Юлія Василівна – кандидатка економічних наук, доцентка кафедри обліку і аудиту економічного факультету;  

Зозуляк Ольга Ігорівна – докторка юридичних наук, професорка кафедри цивільного права Навчально-наукового Юридичного інституту, доцентка;

Василишин Тарас Васильович – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного і функціонального аналізу факультету математики та інформатики. Йому подовжено виплату стипендії на підставі успішної атестації.

Ознайомитися зі списком стипендіатів можна тут: http://kdpu-nt.gov.ua/uk/content/spisok-molodih-vchenih-yakim-priznacheno-stipendiyi-ta-podovzheno-viplatu-stipendiy-0.

“Вітаємо наших молодих вчених з високим визнанням їхньої праці та бажаємо подальших успіхів і нових здобутків у науковій діяльності!”, – йдеться на сайті Прикарпатського національного університету.