Чотириста дітей працівників Бурштинської електростанції мають можливість відпочити та оздоровитись на Прикарпатті

Автор: Турій Роман

23 Jun, 2014 08:43

Поділитись публікацією
Чотириста дітей працівників Бурштинської електростанції мають можливість відпочити та оздоровитись на Прикарпатті

ДТЕК Бурштинська ТЕС розпочала перший заїзд в дитячий лікувально-оздоровчий комплекс «Сокіл», який знаходиться в Галицькому районі Івано-Франківської області. В рамках річної програми оздоровлення 400 дітей працівників електростанції мають можливість відпочити та оздоровитись на Прикарпатті, на березі гірської річки Лімниці. Загальний бюджет цьогорічної програми оздоровлення становить 2 млн. 100 тис. грн.

У 2014 році заплановано чотири заїзди по 24 дні. У «Соколі» діти забезпечені п’ятиразовим харчуванням – простим і дієтичним, відвідують оздоровчі процедури: озокирит, парафін, хвойно-соляні ванни, масаж звичайний та підводний, душ Шарко, мінеральні води та різноманітні фізпроцедури.  Для дітей організовуються пізнавальні екскурсії в Давній Галич, краєзнавчий музей в місто Яремче, Манявський скит, а також гірськолижний курорт Буковель та «Льодову  арену» в місті  Івано-Франківську.

У липні для працівників ДТЕК Бурштинської ТЕС та їхніх сімей  розпочнуться заїзди на базу відпочинку «Селена», що знаходиться на березі Азовського моря. Також, впродовж року, співробітники ДТЕК Бурштинської ТЕС мають можливість провести вільний час в горах Карпатах на  базі відпочинку  «Легенда» поблизу міста Яремче.

«Незважаючи на складну ситуацію в країні, ДТЕК зберігає програми оздоровлення для працівників і їх сімей. На нашій електростанції, створення належних умов для фізичного оздоровлення та організації відпочинку своїх співробітників, є традицією.  Програма дитячого оздоровлення на підприємстві реалізується вже багато років. Кожна дитина отримує можливість зміцнити своє здоров’я, набратися сил та енергії до нового навчального року, цікаво провести літні канікули», – зазначив в.о. директора ДТЕК Бурштинської ТЕС Василь Немченко.

 

Теги: