Чотири помилки, яких ви припускаєтесь, споживаючи суші

26 Dec, 2021 11:37

Чотири помилки, яких ви припускаєтесь, споживаючи суші

Японська кухня сьогодні є однією з найбільш популярних не лише у Луцьку, а й у всій Україні.

Цікава, корисна, досить незвична, вона подарувала нам роли, які підходять завжди – як на свято, так і просто на вечерю після роботи. А яких помилок припускають люди, куштуючи їх, та що зробити, щоб цього уникнути – далі у статі.

Яких помилок можна припуститись, куштуючи суші

Здавалося б, що складного – замовити роли, палички та додатки, й насолоджуватись смаками. Однак є кілька помилок, яких ви хоча б раз, але припускались.

1. Додавати багато соєвого соусу

Перше правило, якого варто дотримуватись – обмежити кількість соєвого соусу. Звісно, не варто відмовлятись від нього зовсім, однак варто пам’ятати, що рис у ролах вже має свою заправку, яка також готується з соєвих бобів. А тому, аби шматочки не втратили свого смаку й не почали розлазитись, варто додавати лише кілька крапель соусу. А також можна користуватись японським правилом – вмочувати у соус не рис, а верхні шари риби або начинки.

2. Зберігати сусі у холодильнику

Не лише японські, а й європейські кухарі, які займаються приготуванням суші, проти того, аби зберігати їх у холодильнику. Воно й не дивно, адже будь-які види ролів, які були приготовані, зберігають свій смак та аромат лише перші три години. Звісно, якщо ви замовили надто багато, то можна покласти решту до холодильника, але потрібно розуміти, що кількість поживних речовин у страві знизиться, рис може стати твердим, а риба – збліднути.

3. Користуватись учбовими паличками

Учбові палички є досить популярними й часто їх можна придбати навіть у супермаркеті. Тому багато хто продовжує їсти ними роли навіть після того, як отримав до замовлення справжні. Це неправильно, адже учбовий інструмент, як можна зрозуміти з назви, існує виключно для того, аби навчитись мистецтву володіння паличками. А якщо це не виходить зовсім – можна просто їсти руками.

4. Їсти імбир та васабі як закуску

Імбир та васабі – своєрідні додатки до сусі, однак деякі продовжують неправильно їх вживати. Чого робити точно неможна – це наносили трохи зеленого хрону або класти шматочок імбиру безпосередньо на сам рол. Вони додаються не для того, аби з ними куштувати смаколики. Імбир використовується між різними видами сусі, щоб очистити рецептори й розпізнати усі можливі смаки. Васабі ж не рекомендується додавати до соєвого соусу: можна лише невелику кількість зеленої пасти додати до cуші, до складу яких входить свіжа риба.

Замовити суші з доставкою додому у Луцьку

Якщо ви хочете скуштувати витончену та справжню японську кухню за демократичними цінами – завітайте на сайт lutsk.smaki-maki.com. У ресторані під назвою Смакі-Макі ви знайдете найпоживніші та найактуальніші страви, які представлені широким різноманіттям.

Знайдеться що попоїсти з тим, хто полюбляє рибку, й веганам, а також унікальні смаколики з курочкою й морепродуктами.

У ресторані діє кур’єрська доставка містом й за його межами, яка займає усього 29 хвилин. А ще поласувати суші можна навіть пізнім вечором, адже ресторан працює до 23:30!

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry