Чотири родини полеглих Захисників із Прикарпаття відправились на відпочинок та оздоровлення, – ОДА (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

08 Бер, 2024 20:31

Поділитись публікацією
Чотири родини полеглих Захисників із Прикарпаття відправились на відпочинок та оздоровлення, – ОДА (ФОТО)

Восьмого березня 10 родичів полеглих військовослужбовців із Прикарпаття вирушили на відпочинок та оздоровлення у Карпати.

Про це пише Галка з посиланням на допис Івано-Франківської ОДА.

Поїздку організували в рамках соціального проєкту «Турбота про родину Героя», який грошима підтримують підприємці та меценати.

Зокрема, у Карпати 8 березня відправилась військовослужбовиця Дарина з 5-річним сином Дем’яном. Вона два роки тому на війні втратила чоловіка Тараса. Зараз жінка служить у лавах ЗСУ. На Прикарпаття приїхала у 10-денну відпустку. У горах Дарина планує емоційно перезавантажитись та поспілкуватися з рідними, бо часу на це обмаль.

За словами голови ОДА, начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук, родини прийматимуть відпочинковий курорт «Ведмежа гора» (Яремче), та туристичний комплекс «Фенікс» у Буковелі.

“Для них передбачені комфортне проживання, якісне харчування та цікаве дозвілля. Наш проєкт «Турбота про родину Героя» розширює свої горизонти. У новому сезоні маємо намір долучати ще більше дітей та рідних наших воїнів. Для них будуть організовані поїздки на відпочинок. Разом з тим ми впроваджуємо цікаві та різноманітні одноденні тури, культурницькі заходи. Тож запрошуємо родини полеглих воїнів до участі у проєкті” – зазначила Онищук.

Читайте також: 104 прикарпатки отримали звання «Мати-героїня» (ФОТО, СПИСОК)