“Чуєте вибухи? Це працює наша арта”, – Порошенко побував на передовій (ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

13 Jul, 2022 19:18

Поділитись публікацією
“Чуєте вибухи? Це працює наша арта”, – Порошенко побував на передовій (ФОТО)

Петро Порошенко побував на передовій на південному фронті. П’ятий Президент передав захисникам військове спорядження.

«Ми не розкриваємо, де це, але робимо все для того, щоб краще оснастити тих, хто найближчим часом має відповідно до наказів перейти в контрнаступ», – говорить Порошенко.

«Ви чуєте вибухи. Це працює наша арта, РСЗО. Вона відповідає на знищення українських міст, сіл, селищ. Проїхав по селу – не залишилося жодної цілої хати. Прямо в стінах стирчать залишки ракет. Російські дрони намагаються робити коригування вогню. Активно присутні засоби радіоелектронної боротьби», – зауважує Порошенко. 

«Ми обговорили, що треба озброїти наших військових дронами. Бо сьогодні це інша війна. Це не просто піхота із стрілецькою зброєю. У наших хлопців майже немає кульових поранень, снайперських поранень. Всі наші втрати – 90% від артилерії. Сьогодні нам треба знайти і привезти  засоби радіоелектронної боротьби, в тому числі і проти російських БПЛА «Орлан», і дрони для кращої координації з артилерією, і контрбатарейні засоби. Все для того, щоб «боги війни» – артилерія, щоб новітні системи дронів в чіткій координації мали достатню кількість боєприпасів, достатню інформацію, куди стріляти, і знищували ворога», – пояснює Петро Порошенко.

Як відомо, Фонд Порошенка спільно з волонтерами ГО «Справа Громад» купляють техніку для ЗСУ – це зокрема пікапи, вантажівки та військові бронемашини, а також БПЛА

Читайте також: Порошенко привіз нові пікапи артилеристам ВМС на південному фронті (ФОТО)

Теги: