Чуттєве відео прикарпатських поліціянтів закликає зупинити домашнє насильство (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

30 Лис, 2019 13:26

Чуттєве відео прикарпатських поліціянтів закликає зупинити домашнє насильство (ВІДЕО)

Поліцейські Івано-Франківщини презентували соціальний відеоролик «Не мовчіть – зупинимо насильство разом».

Домашнє насильство залишається найбільш поширеним викликом сьогодення. Побої і знущання у сім’ї для багатьох є щоденною реальністю, про яку мовчать і терплять.

“Терпіти більше не треба! Якщо ви постраждали від домашнього насильства, не мовчіть – зупинимо насильство разом! Ми, поліцейські Івано-Франківщини, проти домашнього насильства! Телефонуйте на лінію «102» або на безкоштовну національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства 116-123”, – інформують у секторі комунікацій Нацполіції в області.

Участь в зйомках відеоролику взяли студенти Університету Короля Данила, які розуміють, що домашньому насильству потрібно протидіяти і що це актуальна тема для суспільства.

Поліцейські Прикарпаття презентували соціальний відеоролик щодо протидії домашнього насильства

«Не мовчіть – зупинимо насильство разом!» ❗️❗️❗️Поліцейські Івано-Франківщини презентували соціальний відеоролик «Не мовчіть – зупинимо насильство разом»Домашнє насильство залишається найбільш поширеним викликом сьогодення…Побої і знущання у сім’ї для багатьох є щоденною реальністю, про яку мовчать і терплять… Терпіти більше не треба! Якщо ви постраждали від домашнього насильства, не мовчіть – зупинимо насильство разом!Участь в зйомках відеоролику взяли студенти Університету Короля Данила, які розуміють, що домашньому насильству потрібно протидіяти і що це актуальна тема для суспільства.Ми, поліцейські Івано-Франківщини, проти домашнього насильства! Телефонуйте на лінію «102» або на безкоштовну національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства 116-123 .#ifpolice #поліція #ПрикарпаттяНаціональна поліція України МВС УкраїниЮвенальна Поліція України Volodymyr Holubosh Оксана Блищик Університет Короля Данила

Опубліковано Поліція Івано-Франківської області Субота, 30 листопада 2019 р.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...