Чи є булінг у франківському ліцеї №4? Поліція перевіряє заяву матері шестикласника

Автор: Жанна Головенко

29 Лют, 2024 21:43

Поділитись публікацією
Чи є булінг у франківському ліцеї №4? Поліція перевіряє заяву матері шестикласника

Поліція Прикарпаття проводить перевірку за фактом булінгу щодо учня Ліцею №4 Івано-Франківської міської ради. 

Про це пише “Галка” з посиланням на допис поліції Івано-Франківської області. 

Із заявою до поліціянтів звернулася мати учня шостого класу Івано-Франківського ліцею №4. Франківка попросила захисти її сина від жорстокого поводження та психологічного насильства, які вчиняли інші учні.

Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини, опитують педагогів. Також планують опитати учнів. 

Суспільний розголос історії про булінг у ліцеї №4 стався після допису поетеси Любові Бурак. За її словами, шестикласника Єремію Крайника регулярно ображають однокласники, однак педагогічний колектив нівелює скарги матері учня:

“Директорка ліцею Гаврилюк Ірина Романівна, реагуючи на звернення мами Єремії Крайника про булінг, запрошує до кабінету завуча, класного керівника Курілець Мар’яну Романівну та… інспектора ювенальної юстиції п. Володимира Залозецького і… І годину розпікає маму про те, що Єремія часто пропускає уроки та погрожує позбавленням батьківських прав. А щодо цькування дитини, то це з точки зору директорки — хвора фантазія хлопчика, не було такого, адже в них не просто так собі “школа на районі”, а ліцей, в якому працюють супер педагоги і навчаються супердіти супереліти”, — пише Любов Бурак.

До своєї розповіді Любов Бурак додала скриншот з месенджера Viber, де видно повідомлення, які однокласники надсилали Єремії. 

 

Окрім поліції на ситуацію відреагували також в Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради: 

“Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради видано наказ про створення комісії. Про результати розгляду буде повідомлено представників дитини, адміністрацію закладу освіти та правоохоронні органи”, — зазначили представники департаменту під дописом Любові Бурак.

Читайте також: Приховала факт булінгу: на директорку ліцею №4 поліція склала протокол