Чи підійдуть пилососи Electrolux для прибирання ковроліну

15 Apr, 2021 16:29

Чи підійдуть пилососи Electrolux для прибирання ковроліну

Якщо порівнювати ковролін зі звичайним ворсовим килимом, то доглядати за таким покриттям важче. У будь-якому разі для клінінгу підлоги знадобиться сучасний потужний пилосос – тільки такий прилад здатний очистити оселю від пилу. Бо через недбале прибирання ковроліну утворюється “ефект наждаку”, коли пил щільно забиває м’яке покриття. 

Сумісно з представниками шведського бренду техніки Electrolux, ми розглянемо, яка техніка краще підійде для очищення “м’якої” підлоги від бруду.

Тип пилозбірника 

У цьому разі підійде тільки безмішковий пилосос з пластиковим контейнером. Бо килимове покриття покривається великою кількістю пилу, який важко постійно витрушувати з мішка. З пластикового резервуара сміття висипати легко, його нескладно мити.

Для отримання кращого результату, особливо в домівках, де мешкають діти чи алергіки, потрібно вибирати моделі з посиленим всмоктуванням, як от EUFC8ALRGY з технологією Turbo Cyclonic Technology. Так прибирання ковроліну супроводжуватиметься мінімальним викидом пилу у повітря. 

Потужність девайса

Це важливий показник. Від нього залежить інтенсивність та якість прибирання покриття з ворсом. Підійдуть пилососи з потужністю від 450 Вт. Проте всі пилососи Electrolux потужніші за цей показник, мають міць від 650 до 2000 Вт. Найпотужніша модель – ZSPC2010. Цей пристрій оснащений гігієнічним фільтром SilentPerformer Cyclonic, що ідеально усуває алергени та інші забрудники з повітря та підлоги.  

Які насадки використовують для ковроліну

Вибір аксесуарів залежить від типу та довжини ворсу на килимі. Для низького та середнього ворсу підійде будь-яка насадка до порохотяга, що йде у комплекті. Щітки допоможуть прибрати з підлоги пил та дрібне сміття, піднімаючи місцями прим’ятий ворс.

Для ковроліну з розрізним пухнастим ворсом краще використовувати насадку з жорсткою щетиною, а для петлевого – звичайну класичну насадку. До речі, повногабаритну турбощітку та комбіновані насадки для якісного прибирання можна придбати окремо. Всі аксесуари представлені на сайті electrolux.ua.

Небезпека вологого клінінгу

У лінійці бренду Electrolux представлені моделі тільки для сухого прибирання підлоги. Але деякі господині сумніваються, чи не знадобиться потім вологе прибирання. У питаннях миття ковроліну потрібно бути обачним. У більшості випадків його чистять тільки звичайним пилососом. Тому як мити можна лише покриття з синтетичного матеріалу з основою з латексу або спіненої гуми. Адже після потрапляння надмірної вологи є ризик утворення плісняви і грибку, якщо ковролін погано висохне.

Навіть якщо у вас не суцільний ковролін, а кілька великих килимів у квартирі, є сенс вибрати пилосос за такими самими критеріями. Бо для прибирання паркету чи ламінату ставляться інші вимоги до пристрою. Правильний догляд за ковроліном допоможе продовжити термін служби такого покриття.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry