“Чим ближче до періоду холодів, тим більше нам варто очікувати ракетних атак”, – Онищук про ранкову тривогу на Прикарпатті

Автор: Соня Грейда

21 Вер, 2023 12:53

Поділитись публікацією
“Чим ближче до періоду холодів, тим більше нам варто очікувати ракетних атак”, – Онищук про ранкову тривогу на Прикарпатті

Вдосвіта 21 вересня по всій Україні лунав сигнал повітряної тривоги. Західні регіони України атакували крилатими ракетами повітряного базування типу Х-101/ Х-555 випущених із літаків стратегічної авіації Ту-95мс.

Речник повітряних сил Юрій Ігнат зазначив, що Прикарпаття також атакували крилатими ракетами.

 

У коментарі Галці голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук підтвердила, що на території області працювала ППО:

“Тривожна була ніч і на Прикарпатті. Над нами також літали ракети, але дякуючи нашій протиповітряній обороні, дякуючи нашим захисникам та захисницям, у нас все спокійно. Жодних ракетних влучань на території області не було”,- зазначила очільниця ОВА.

Також Онищук наголосила на важливості бути готовими до різних ситуацій:

“Направду, ніч була дуже тяжка. Ми бачимо, яка ситуація в інших областях: є вибухи, є ракетні влучення. Хочу зазначити, що чим ближче ми підходимо до періоду холодів, тим більше нам варто очікувати ракетних атак. Оскільки ворог активно готується атакувати нашу енергетичну систему, наші об’єкти критичної інфраструктури. Тому ми повинні бути щоденно обережні та готуватися до будь-яких надзвичайних подій. Також потрібно не забувати про питання безпеки, яке є найголовнішим при сигналі повітряної тривоги. Ми не маємо ризикувати життям своїм, життям своїх близьких, обов’язково треба йти в укриття та берегти себе”,- доповнила Світлана Онищук.

Як писала Галка раніше, ППО збила чотири повітряні цілі, по одній з крилатих ракет відпрацьовували над Франківщиною.

Головне фото ілюстративне

 

 

Читайте також: 104 прикарпатки отримали звання «Мати-героїня» (ФОТО, СПИСОК)