Цікаво і пізнавально: як франківські школярі навчаються за допомогою інтерактивної панелі (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

10 Вер, 2019 07:12

Цікаво і пізнавально: як франківські школярі навчаються за допомогою інтерактивної панелі (ФОТО)

Освітній простір у ЗШ № 18 сьогодні – це не лише нові парти та меблі, але й обладнання для дослідницької діяльності, розвиваючі ігри, класна бібліотека, навчальні осередки, технічне обладнання.

Яскравим елементом у кожному класі є інтерактивна панель, що використовується педагогами та дітьми не лише як різновид дошки для писання чи телевізора, але як засіб інтерактивного навчання. На уроках за допомогою панелей проводять ранкові зустрічі, руханки, планують та досліджують, здійснюють віртуальні мандрівки, проектують ситуації успіху та навіть святкують, інформує “Галка” з посиланням на Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Вчителям такий навчальний засіб допомагає зробити кожен урок насиченим емоційно та інформативно. Дітям на уроках із використанням інтерактивних панелей і цікаво, і пізнавально.

Учитель 2-В класу Світлана Саприка зазначає: «Будь-яка нова технологія спочатку викликає багато питань і побоювань. Інтерактивні панелі – не виняток. Не секрет, що для сучасної дитини малювати і писати на сенсорній поверхні звичніше, ніж крейдою на традиційній, тому це сприяє підвищенню зацікавленості до навчання і є запорукою успішності учнів. Навіть я, доросла людина, коли вперше побачила інтерактивну панель у роботі, то повністю захопилася, попри те, що на екрані урок для першокласника.»

За допомогою інтерактивної панелі вчителю легше вести діалог з учнями, формувати в учнів образне мислення, а також заощаджувати час на уроці.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...