Цілодобовий пункт охорони з’явився на Привокзальній площі (ФОТО)

Автор: Застава Максим

06 Бер, 2020 14:15

Цілодобовий пункт охорони з’явився на Привокзальній площі (ФОТО)

Неподалік франківського залізничного вокзалу встановили металеву будку, майбутній пункт охорони громадського порядку.

Будку для працівників комунального підприємства “Муніципальна інспекція “Добродій” встановили 6 березня, пише “Галка” з посиланням на пресслужбу Управління з питань надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, на виконання протокольного доручення міського голови під головуванням начальника управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради Ігоря Влізла 4 березня відбулась нарада за участі правоохоронних органів та інших зацікавлених структур міської ради з питання забезпечення громадського порядку, та безпеки громадян на Привокзальній площі.

За підсумками наради опрацьовано детальний алгоритм дій щодо забезпечення охорони правопорядку на Привокзальній площі-візитівці міста, вирішено питання щодо розгортання на даній локації мобільного пункту забезпечення охорони громадського порядку.

Окрім питань правопорядку буде здійснюватися моніторинг санітарного стану, дотримання правил торгівлі на Привокзальній площі та прилеглій території, профілактика асоціального елементу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry