«Ця людина пройшла шлях патріота»: Тимошенко підтримала Юрія Голінея на довиборах у 87-му окрузі (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

19 Mar, 2021 12:08

Поділитись публікацією
«Ця людина пройшла шлях патріота»: Тимошенко підтримала Юрія Голінея на довиборах у 87-му окрузі (ФОТО)

19 березня в Івано-Франківську відбулася зустріч з лідеркою ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко.

Читайте також: Ракета влучила у дім на Франківщині: на щастя, не вибухнула (ФОТОФАКТ)

Політикиня підтримала члена ВО «Платформа громад» Юрія Голінея на довиборах у Верховну Раду у 87 окрузі в Івано-Франківській області, пише «Галка».

За словами Юлії Тимошенко, зараз в України є можливість дообрати народного депутата, який завжди відстоював національні позиції.

«Безумовно, вибори не змінять ніяких пропорцій у роботі Верховної Ради, вони не посилять якусь політичну команду та не послаблять іншу. Але є можливість ще раз обрати саме політику, стратегію. Юрій Голіней – це людина, за яку партії «Батьківщина» не соромно агітувати. Ця людина пройшла шлях патріота. Юрій завжди був там, де треба бути», – зазначає політикиня.

Юлія Тимошенко наголошує – у повсякденному житті Юрій Голіней намагається зробити Україну сильнішою.

«Він представник підприємницького класу. Юрій створює те підприємництво, яке дає можливість посилити незалежну енергетику України. Він навіть у своєму бізнесі робить Україну сильнішою. Це не політик, який переслідує якісь свої кадрові інтереси. Треба, щоб такі люди були у Раді».

Тимошенко каже, що у парламент Юрій Голіней прийде з голосом і проблемами саме від Франківщини, адже він прикарпатець, тут живе і працює.

«Він дихає одним повітрям з вами і знає всі проблеми краю. Хочу сказати, що в парламенті частина політиків стала на позиції країни-агресора, інша частина – на позиції великих транснаціональних корпорацій, і це теж нищить країну. А є ті політики, які стоять все життя на національних позиціях. За це партію «Батьківщина» вже 20 років поливають брудом. Якщо ви віддасте свій голос за Юрія Голінея, то він прийде у Верховну Раду і буде мати голос, буде мати можливість говорити», – додала Юлія Тимошенко.

Основними пріоритетами у своїй роботі як народного обранця Юрій Голіней назвав вирішення проблем екології краю та підтримку малого й середнього бізнесу.