“Це про здоров’я громадян”: нардеп Прощук прокоментував ухвалену загальнодержавну програму «Питна вода України»

22 Nov, 2021 09:36

“Це про здоров’я громадян”: нардеп Прощук прокоментував ухвалену загальнодержавну програму «Питна вода України»

Верховна Рада підтримала за основу Загальнодержавну цільову соціальну програму «Питна вода України» на 2022-2026 роки. Рішення підтримали 328 парламентарів.

Читайте також: Едуард Прощук прозвітував про дворічні підсумки роботи в парламенті

Як наголосив народний депутат від Калущини Едуард Прощук, ця програма передбачає підвищення якості питної води в громадах.

«Це дуже важлива законодавча ініціатива. Адже програма спрямована на покращення водогосподарської інфраструктури та побудову систем очисних споруд. Будівництво нових об’єктів та реконструкцію наявних», – підкреслив Едуард Прощук.
Мета програми оновити понад 1700 інфраструктурних проектів в регіонах. Закладено на п’ять років близько 28 мільярдів гривень, з яких 17 млрд грн буде спрямовано з державного бюджету. Також залучатимуть кошти місцевих бюджетів, міжнародні програми та підприємства питного водопостачання та централізованого водовідведення.

«Сподіваюсь, що відповідні джерела фінансування будуть знайдені і програма буде профінансована в повному обсязі. Адже це про здоров’я наших громадян і якість питної води для українців має відповідати всім нормативним вимогам», – наголошує Едуард Прощук, пише Галка.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry