“Це просто якийсь капець, той міст впаде”, – Марцінків про сполучення з Пасічною

Автор: Турій Роман

18 Тра, 2021 09:37

Поділитись публікацією
“Це просто якийсь капець, той міст впаде”, – Марцінків про сполучення з Пасічною

Міський голова Руслан Марцінків вважає, що потрібно активніше обмежити рух мостом в мікрорайон Пасічна для водіїв великогабаритного вантажного транспорту. 

Читайте також: Від Пасічної до Мазепи: маршрут між двома лікарнями до кінця року має стати доступнішим (ФОТО)

Про це йшлося на оперативній нараді 18 травня, пише “Галка”. Марцінків зауважив, що незважаючи на обмежувальні знаки і рішення мерії, через міст й далі активно їдуть транзитні фури. Це активно руйнує переправу.

“Через одну їде фура, і всі їдуть в місто. Та той міст впаде, і потім будемо бідкатися. Ми можемо то побороти? Всі фури шурують. Половина аварій – за участю великогабаритного транспорту. Вже маємо рішення, знаки… Маємо одне місце, аби проконтролювати, зранку і ввечері. Вони ж не їдуть усі в місто розвантажуватися. Платний в’їзд придумати, шлагбауми, рамки, не знаю, придумайте щось, але в межах закону. Щось треба думати”, – сказав мер Франківська.

В підсумку Марцінків доручив чиновникам провести нараду, аби на ній придумали, як обмежити рух фур через міст на Пасічну.

Нагадаємо, ще у 2016 році на Надрічній Марцінків заклав камінь під новий міст у Пасічну. Роботи почалися, але обіцянку звести нову переправу до серпня 2019 року мер не виконав та почав просити гроші на об’єкт у державної влади. Вже близько року будь-які роботи на недобудованому мості не ведуться.