“Це захоплення території міста”: з дозволу мерії посеред Шевченка встановили МАФ для паркувальника (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

15 Dec, 2021 13:42

“Це захоплення території міста”: з дозволу мерії посеред Шевченка встановили МАФ для паркувальника (ФОТО)

Як писала “Галка” раніше, паркування на Шевченка незабаром стане платним. Там встановлять шлагбаум.

Читайте також: На Грушевського біля "Десятки" - нова схема організації руху (ФОТО)

Днями на вулиці Шевченка зі сторони Гординського встановили МАФ.

Заступник міського голови Михайло Смушак розповів “Галці”, що для цієї ділянки вулиці давніше була розроблена та погоджена схема організації руху, бо був визначений оператор паркування, але він не почав свою роботу, тому було розірвано договір та оголошено новий конкурс.

“Зараз укладено угоду з новим оператором, який почав облаштовувати. Ми змінили схему дорожнього руху, бо та яка була, мала низку недоліків. Вона передбачала двосторонній рух і перекриття вулиці Шевченка в районі будинку №1. І так само з іншої сторони. Але двосторонній рух не може бути реалізований на вулиці, де фактично не можуть розминутися два автомобілі, тому ми змінили схему руху”, – говорить Смушак.

Буде заїзд від Січових Стрільців, а виїзд — на вулицю Гординського. Тобто на Шевченка буде односторонній рух. Також буде контрсмуга, якою зможуть користуватися велосипедисти. Паркування в районі готелю “Дністер”, зараз воно перпендикулярно, а стане під кутом в 45 градусів. Згідно з нормами будуть місця для інвалідів.

“Щодо самої реалізації проєкту… Ми ще поспілкуємося з переможцем конкурсу. Тому що, технічне рішення передбачає наявність обладнання в окремій споруді – будці, а ми б хотіли, щоб це було автоматизовано. Наприклад, як стоянка біля “Панорама Плаза” чи на Коновальця в районі “Вопака”. Коли водії не контактують з іншими. А тут вони чомусь не можуть це реалізувати, тому будемо ще спілкуватися. Переможцем конкурсу той самий ФОП, що біля Ратуші обслуговує”.

Платна парковка на Шевченка мала б запрацювати до кінця грудня. За даними “Галки”, переможець конкурсу ФОП Сочавська, яка близька до ексдепутата Верховної Ради Юрія Солов’я та керівника “Зеленого господарства” Ярослава Дарвая.

Встановлення МАФу викликало жваве обговорення в мережі. Коментарі зі сторінки “Комуналка ІФ”:

Мирослав Федорків А це біля готелю Дністер (із заскленою колонадою) бойки організовують собі платний паркінг. Точніше перетворюють пішохідну вулицю Шевченка на паркувальний майданчик свого недоготелю. Тепер вулиця буде перекрита шлагбаумами! Всіх зі святом, таксказать!

Людмила Яворська-Ошколуп Там платна парковка буде, це будка для парковщиків.

Роман Король Як ваші машини достали, всюди вони стоять, де попало, нарешті буде порядок на цій частині міста.

Наталя Гостюк Порядок? Це жарт? Платно і густо запарковані авто, шлагбаум і будки – це у вашій уяві порядок? 🤦‍♀️ А далі заборонять ходити і їздити на велосипедах, як на площі біля Надії

Татьяна Белая Хата для парковщика

Микола Вацеба Газетний кіоск.

Тарас Андрухович ця буда для “паркувальника” – це залишки відходів із заскленої колонади сплюндрованого готелю бойкоко ? “слава” міській владі. жлобство і уродування міста во свободою на чолі з мером-газдуном продовжується повним ходом, з чим я вас усіх і вітаю. сумнівно санкціоноване міської владою захоплення території міста

Oles Mg мер хоче продати все місто

Yuriy Kozakevych

– тут для вас миколайчик від Бойка і Марцінківа
– так це ж грьобаний маф на одній з найкрасивіших вулиць міста!
– все законно, документи в порядку, нічьо не мож вдіяти
– дякуємо, дуже дякуємо

Yuriy Khmelovskyi Коли вони прийшли на площу Ринок і збудували монстра з колгоспниками наверху – я мовчав. Коли вони закрили літніком пів вул. Тринітарської – я пройшов повз. Коли вони збрехали і надбудували поверхи на Дністрі і змінили його вигляд – я пив горілочку в їх Делікатесі. Що буде робити цей обиватель коли вони поставили будку на Шевченка?

Maryna Nahorniak Задрали вже цими жестянками, консервами, акваріумами…Скільки можна місто потворити

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry