Цьогоріч половину населення області планують повністю вакцинувати від коронавірусу

Автор: Застава Максим

09 Лип, 2021 14:32

Цьогоріч половину населення області планують повністю вакцинувати від коронавірусу

До кінця поточного року, аби сформувати колективний імунітет до COVID-19, 50% жителів Прикарпаття планують двічі вакцинувати від коронавірусу.

Читайте також: Прикарпатські депутати вимагають звільнити з російської в'язниці кримського активіста Приходько (ЗВЕРНЕННЯ)

Про це йдеться у програмі соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021, яку депутати облради прийняли на сесії дев’ятого липня, пише «Галка».

Крім того, 80% ліжок у лікарнях, де надають допомогу хворим на COVID-19, протягом року планують забезпечити киснем.

До слова, від початку вакцинальної кампанії на Франківщині першу дозу отримала 58 365 особа, другу – 26 189.

Загалом, за словами заступника директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації Володимира Поповича, першочергового значення набуває необхідність забезпечення соціальних стандартів, реалізації заходів з енергозбереження та пошук позабюджетних джерел економічного зростання регіону.

Виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2021 рік повинно забезпечити активізацію економічної діяльності, сприяти підвищенню рівня життя населення завдяки розв’язанню існуючих проблем, використанню внутрішніх і зовнішніх можливостей області та її територій.

Вкотре депутати підкреслили, щороку текст програми майже не змінюється.

“Шкода паперу, щороку в програмі повторюються одні й ті самі речі – навіть ті, які вже виконали”, – зазначив депутат облради Ігор Дебенко.

Попович це ніяк не прокоментував.

Нагадаємо, у лютому в облраді “забракували” програму розвитку області на 2021 рік. Тоді депутати підкреслили, що частина пунктів у програмі не міняється роками.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...