ДАІ ганяло порушників паркування на Бельведерській (ФОТО)

Автор: Турій Роман

09 Кві, 2015 13:26

Поділитись публікацією
ДАІ ганяло порушників паркування на Бельведерській (ФОТО)

9 квітня на частині вулиці Бельведерської в Івано-Франківську (між Галицькою та Новгородською) працюють представники Івано-Франківської ДАІ.

Читайте також: Склеротерапія. Франківців інформують про безболісне лікування варикозу

Як повідомив “Галці” заступник начальника відділення ДАІ з обслуговування Івано-Франківська майор Орест Гінчицький, останнім часом до них поступило чимало скарг на ускладнених рух машин цією ділянкою. В тому числі і від агенції новин “Галка”. Тому сьогодні вийшли в своєрідний рейд. Правоохоронці як правило одразу ж вказували водіям на порушення, як тільки ті паркувалися не по правилах. Оштрафували лише одного водія, який залишив свою машину у недозволеному  місці на дві години.

“Це не спланована акція, але її вимагає сьогодення. Нами було змінено маршрути дислокації, і надалі ми будемо обов’язково виділяти хоча б на кілька годин в день, особливо в час пік, працівників. Це комфорт для водіїв та пішоходів”, – повідомив ДАІвець.

Також працівники ДАІ наводять і наводитимуть лад на Січових Стрільців, Дністровській, Привокзальної площі, запевнив Гінчицький.

Фото Юрій Гриньків\ Galka.if.ua