ДАІ нагадує дітям правила дорожнього руху

Автор: Людмила Баран

26 Sep, 2014 10:18

Поділитись публікацією
ДАІ нагадує дітям правила дорожнього руху

З метою попередження нещасних випадків та травматизму дітей на дорогах Державтоінспекція Прикарпаття в черговий раз нагадує правила безпеки дорожнього руху з обов’язковим їх дотриманням.

Діти повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, притримуючись правого боку. За межами населених пунктів, рухаючись узбіччям чи краєм проїжджої частини, йти назустріч руху транспортних засобів.

Переходити проїжджу частину тільки по пішохідних переходах, зокрема підземних і наземних, а у разі їх відсутності – на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч. У місцях із регульованим рухом керуватися тільки сигналами регулювальника чи світлофора.

Виходити на проїжджу частину слід з-за транспортних засобів, переконавшись, що не наближаються інші машини.

Чекати на транспортний засіб тільки на посадкових майданчиках (зупинках), тротуарах, узбіччях, не створюючи перешкод для дорожнього руху.

У разі наближення автомобіля з увімкненим проблисковим маячком червоного або синього кольору, чи спеціальним звуковим сигналом, треба утриматися від переходу проїжджої частини або негайно залишити її.

Категорично заборонено вибігати на проїжджу частину, влаштовувати на ній або поблизу неї ігри, переходити проїжджу частину поза пішохідним переходом. Перебувати поблизу залізничних колій дітям без супроводу дорослих заборонено.

По проїжджій дорозі рухатися на велосипеді можна тільки дітям, які досягай 16-ти років. Для катання на інших засобах (скейтборд, самокат, ролики тощо) слід обирати місце на дитячих майданчиках та ін., на проїжджу частину виїжджати заборонено.