ДАІ пояснює, звідки труднощі у реєстрації автотранспорту

Автор: Людмила Баран

16 Sep, 2015 15:32

Поділитись публікацією
ДАІ пояснює, звідки труднощі у реєстрації автотранспорту

Перебої із постачанням бланкової продукції утруднюють роботу Центрів надання послуг населенню з реєстрації,перереєстрації автотранспорту та отримання громадянами посвідчення водія.

Читайте також: Працювати на розвиток давнього Галича все одно прийдеться, - Олійник відповів колективу заповідника, який вимагає його звільнення

Про це інформує прес-служба УДАІ УМВС в області.

Кількаденна відсутність бланкової продукції призводить до припинення роботи підрозділів ЦНП. Або ж навпаки, у разі отримання партії бланків у реєстраційному залі утворюються кількагодинні черги.

Звичайно, такі перебої в роботі створюють незручності для автовласників, які не можуть вчасно провести операції із реєстрації, перереєстрації, знятті з обліку автомобілів у цих підрозділах (колишня назва МРЕВ).

ДАІ визнає, що це створює невдоволення громадян, породжує скарги, але називає  звинувачення на адресу працівників необґрунтованими, бо їхньої вини в цьому немає.

Керівник Івано-Франківського ЦНП з обслуговування м.Івано-Франківська, Тисменицького та Тлумацького районів Василь Олійник з цього приводу пояснює:

«Нам невідомі причини перебоїв із постачанням бланкової продукції. Як свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, державних номерних знаків так і бланків посвідчень водія та плівки до них. Але зрозуміло, що їхня відсутність паралізує роботу підрозділу. У п’ятницю ми одержали бланки техпаспортів і негайно розпочали їх видачу. За день проводимо до 120 операцій і працюємо понаднормово до 9 години вечора, щоб не допускати отаких черг, зменшити обурення людей, але знову ж таки якщо не буде повного забезпечення бланками, знову буде перерва у роботі і напруження. Наразі ми видаємо усю наявну продукцію».

Аби не загострювати ситуацію, Державтоінспекція звертається до громадян із розумінням віднестися до тимчасових труднощів, які перебувають на контролі керівництва відомства.

Теги: