ДАІ та податківці влаштували полювання на незаконних таксистів (ФОТО)

Автор: Турій Роман

30 Лип, 2015 09:22

ДАІ та податківці влаштували полювання на незаконних таксистів (ФОТО)

У Івано-Франківську ДАІ провела спільний рейд з податковою міліцією.

З метою виявлення порушень водіями «Таксі» у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, наявності ліцензії щодо легальності надання послуг населенню з перевезення пасажирів, працівники ДАІ, спільно з інспекторами Державної податкової інспекції, провели відпрацювання.

Передумовою таких заходів є звернення громадян щодо неякісних послуг, які надають населенню водії таксомоторних парків. Зокрема, люди скаржилися на неналежний технічний та санітарний стани автівок, незаконність надання ними послуг (без ліцензії) на дозвіл перевезення, відсутність таксометрів тощо.

Під час перевірок виявлено ряд порушень водіями «Таксі». Як приклад, водій автомобіля «Сітроєн» перевозив пасажирів без жодних дозвільних документів на право надання послуг. Окрім того, відсутній талон про проходження контролю технічного стану транспортного засобу, який водії проводять на уповноважених станціях технічного обслуговування та видають відповідний талон. Такі огляди автотранспорту водії зазначеної категорії повинні проходити раз на півроку.

В ході рейду заступник начальника ВДАІ з обслуговування м.Івано-Франківськ майор міліції Орест Гінчицький зазначив:

«У повноваження Державтоінспекції входить контроль за технічним станом даних транспортних засобів та, відповідно, виявлення порушень Правил у сфері забезпечення безпеки пасажирів безпосередньо у процесі дорожнього руху. Часто водії порушують Правил дорожнього руху під час їзди, пояснюючи, що поспішають їхні клієнти, у багатьох відсутні або протерміновані дозволи на право здійснювати такі послуги та ряд інших порушень».

При наближенні до місць відстою автомобілів «Таксі» працівників спільних груп, які пересувалися на службових автомобілях ДАІ, водії вправно знімали «шашки» з дахів автівок, визнаючи цим самим незаконність своїх дій з надання послуг перевезення. Операторам нашої групи вдалося зафіксувати даний факт на відеокамеру та поспілкуватися з одним із них. Василь, так звали водія Мерседеса, який на вимогу працівника податкової міліції надати документи для перевірки, відразу зізнався:

«Ліцензія протермінована, а я не поспішаю її продовжувати бо тричі викликався повісткою у військкомат, а як прийдеться їхати на Схід то дозвіл на таксування може пропасти».

За результатами рейду керівник міської Державтоінспекції майор міліції Іван Клюка підсумував: «Такі відпрацювання спільних груп будемо проводити систематично. Як бачимо тут є проблеми над якими треба працювати, щоб навести порядок у цій сфері», інформує прес-служба УДАІ УМВС в Івано-Франківській області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry