ДАІвці ловитимуть машини з наліпками на номерах

Автор: Людмила Баран

07 May, 2015 14:38

ДАІвці ловитимуть машини з наліпками на номерах

Інспектори ДАІ з 6 травня розпочали комплекс оперативно-профілактичних заходів під назвою “Номерний знак”. Будуть запобігати правопорушенням, коли номерні знаки закриті різними наліпками, металевими решітками тощо.

Про це повідомляють у прес-службі УДАІ УМВС в області.

Особлива увага при перевірці легкових транспортних засобів інспекторами ДАІ буде приділятися автівкам іноземного виробництва. Зокрема престижних марок або підвищеної прохідності, які мають номерні знаки військових частин (на чорному фоні). Це робитимуть  з метою підтвердження їх приналежності до службових транспортних засобів збройних сил України.

У разі встановлення фактів невідповідності номерних знаків транспортних засобів записам в реєстраційних документах або виявлення транспортних засобів, що перебувають у розшуку, їх будуть затримувати та документувати факт правопорушення у встановленому законодавством порядку.

Крім того під час складання протоколів про адміністративне правопорушення за виявленими фактами порушень вимог підпункту в) пункту 2.9 Правил дорожнього руху, в обов’язковому порядку буде проводитися перевірка на повторність вчинення водієм такого порушення ПДР за наявними базами даних та, відповідно, кваліфікуватимуть правопорушення згідно з положеннями частини шостої чи сьомої статті 121 КУпАП.

У ДАІ кажуть, що останнім часом набувають значного поширення випадки експлуатації водіями транспортних засобів, які не зареєстровані або не перереєстровані в установленому порядку, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим. Трапляються випадки, коли саме на таких автівках вчиняються різного роду злочини, що ускладнює їх розслідування.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry