“Давай підем у Франик у Десятку”: KALUSH та KRUTЬ презентували спільну пісню

Автор: Жанна Головенко

29 Лют, 2024 18:57

Поділитись публікацією
“Давай підем у Франик у Десятку”: KALUSH та KRUTЬ презентували спільну пісню

29 лютого співачка і бандуристка Марина Круть і реп-гурт “KALUSH” презентували дуетну пісню “Десятка”. В композиції йдеться про франківський заклад “Десятка”. 

За словами авторки Марини Круть, пісня присвячена справжній дружбі. Це історія з життя до повномасштабного вторгнення, написана на хвилі натхнення.

Артистка родом з Хмельницького, проте зазначає, що дуже любить їздити на Прикарпаття. А франківське кафе “Десятка” пов’язує з найтеплішими спогадами:  

“Пісня була написана у 2021 році. Вона просто виникла за 15 хвилин, так трапляється завжди, коли до мене приходить натхнення. Це реальна історія з мого особистого життя, про справжню дружбу й місце, до якого я відчуваю неймовірно велику любов – кафе “Десятка”. Це справжнє кафе в Івано-Франківську, яке добре відоме любителям поїздок в Карпати. Маю тільки найтепліші спогади про це легендарне місце, адже воно асоціюється у мене з горами. І я бажаю кожній дівчині мати такого друга, який в будь-якій ситуації допоможе подолати різні життєві труднощі. Дружба завжди перемагає”, — ділиться роздумами Марина Круть. 

 

Читайте також: У Калуші в центрі "Я-Маріуполь" колядували разом з лідером гурту KALUSH (ФОТО)