“Зробімо так, щоб відходи стали частиною розвитку економіки”. Нідерланди пропонують Прикарпаттю допомогу в переробці сміття

Автор: Людмила Баран

24 Бер, 2017 10:44

“Зробімо так, щоб відходи стали частиною розвитку економіки”. Нідерланди пропонують Прикарпаттю допомогу в переробці сміття

Уряд Нідерландів пропонує Івано-Франківщині співпрацювати у сфері  переробки твердих побутових відходів. 

Читайте також: "Тут я зростав і формувався як особистість," - нового голову Івано-Франківської ОДА представили колективу (ФОТО)

На сесії Івано-Франківської обласної ради 24 березня виступив Рік Клайнйанс, представник уряду Нідерландів,  координатор спільних з Україною проектів.

Він почав виступ з вибачення заминулі стосунки між Україною та Нідерландами, маючи на увазі ту роль, яку його країна зіграла в обговоренні питання євроінтеграції  України.  Клайнйанс зауважив, що відповідальність за це несуть популістські політичні сили.

«Минулого тижня в нас відбулися вибори, демократичніі партії отримали перемогу, і це дає надію на плідну співпрацю між нашими країнами», – заявив Рік Клайнйанс.

За його словами, у фокусі буде співпраця з Івано-Франківщиною.  Тут збираються реалізувати спільні проекти з переробки твердих побутових відходів у області.

«Зробімо так, щоб відходи стали частиною розвитку економіки», – сказав нідерландський чиновник.

Він повідомив, що Прикарпаттю хочуть  запропонувати новий підхід для циклічного поводження з відходами, який не тільки дозволить позбутися шкідливого сміття, а й дасть змогу заробляти гроші.

«Якщо нам це вдасться, Івано-Франківська область  стане лідером з новітніх підходів до поводження з відходами», – заявив Клайнйанс.

Голова обласної ради Олександр Сич запросив його на сесію, присвячену  екологічній тематиці, яка має відбутися всередині травня.

«Від імені обласної ради висловлюю Вам вдячність за ті зусилля які ви докладаєте для посилення співпраці між нашими країнами та вирішення екологічних проблем нашої області», – сказав Сич.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...