«Дайте жінці поторгувати»: «Галка» ходила в рейд по незаконній торгівлі поблизу вокзалу (ФОТО)

Автор: Турій Роман

19 Jun, 2015 10:33

Поділитись публікацією
«Дайте жінці поторгувати»: «Галка» ходила в рейд по незаконній торгівлі поблизу вокзалу (ФОТО)

Вчора, 18 червня, відбувся черговий рейд по незаконній торгівлі КП «Муніципальна служба з благоустрою» спільно з управлінням торгівлі  на паркінгу магазину «Вопак» поблизу вокзалу.

Спілкування з продавчинями на стихійному ринку рейдова комісія почала з питання чому жінки торгують на місці паркінгу, а не в торгових павільйонах, які є абсолютно безкоштовними і знаходять в декількох метрах.

«А що я буду там сама стояти? Всі тут торгують і я тут стою», – не знайшовши як пояснити таку поведінку, каже одна з продавців.

Розводять руками і охоронці магазину «Вопак». Чоловіки кажуть, що вже чотири роки спостерігають одну й ту ж картину і підтверджують безсилля правоохоронців.

«Приходить міліція, намагаються складати адмінпротоколи за порушення, але жінки одразу ж починають кричати «Міліція з народом» і правоохоронці відступають», – розповідає охоронець.

На захист продавчинь вступаються покупці:

«Дайте жінці поторгувати! Вона на годину в день виходить продати ягоди чи молоко. Що там поганого?».

 В «Муніципальній службі з благоустрою» визнають, що торгівля на паркінгу має припинитися, але як саме змусити людей не торгувати просто неба в невідведених для цього місцях не знають. Директор комунального підприємства Степан Кукула каже, що методи тиску і штрафування показали свою неефективність, тому намагатимуться з вуличними торговцями домовлятися шляхом діалогу.

Читайте також В «Муніципальній інспекції з благоустрою» не знають, що робити із стихійним ринком поблизу вокзалу

Франківець спробував припаркуватися на паркінгу, де влаштували стихійний ринок (ВІДЕО)