Де у Франківську знайти покемонів, покаже нова карта

Автор: Людмила Баран

24 Jul, 2016 20:24

Поділитись публікацією
Де у Франківську знайти покемонів, покаже нова карта

Івано-франківські програмісти вперше в Україні розробили інтерактивну карту, на якій  розміщені створіння з гри “Pokemon go.

Над розробкою додатку працювала команда програмістів з Івано-Франківська. Про це “Репортеру” розповів один з розробників Андрій Балій.

“Ми побачили величезний інтерес до гри “Pokemon go” серед українців, – каже Андрій. – Спочатку хотіли зробити карту для Києва, але вирішили, що раз ми з Івано-Франківська, то й карту зробимо спочатку для нашого міста”.

На інтерактивній карті, яку розробили фахівці, видно локації покемонів з популярної гри. Якщо навести на нього курсором мишки, то можна отримати дані про покемона – його ім`я та скільки ще часу він там буде. Також карта може прокласти найоптимальніший маршрут – від вашого місцезнаходження.

Переглянути карту покемонів Івано-Франківська можна за  посиланням.

“Коли час покемона вичерпується, він зникає з карти, – додає Андрій Балій. – Карта автоматично оновлюється щопівгодини, але рекомендуємо час від часу вручну оновлювати браузер”.

Якщо мешканці Івано-Франківської області зацікавляться картою, то розробники можуть зробити схожий проект і для інших міст області. Наприклад, для Коломиї чи Калуша. Крім того, онлайн-карта доступна і для перегляду на мобільному пристрої.

Читайте також: Pokémon Go. Гра на межі віртуального світу і реальності захоплює користувачів (ВІДЕО)

В Америці стріляли у гравців Pokemon Go