Де замовити суші в Чернівцях з безкоштовною доставкою – огляд закладів

30 Sep, 2021 13:28

Де замовити суші в Чернівцях з безкоштовною доставкою – огляд закладів

Доставка суші в Чернівцях користується великою популярністю, оскільки це дуже зручно.

Не потрібно збиратися до ресторану, їхати туди, самостійно забирати страву. Кур’єр привезе все дуже швидко та професійно, до того ж, у нього ще й є спеціальне обладнання. Завдяки йому вдається зберігати приємний зовнішній вигляд суші, свіжість, аромат та температуру. Якщо ви не змогли визначитися з тим, де саме можна замовити роли, то цей огляд створений саме для того, щоб вам допомогти.

«Суші Мастер»

Це один з найвідоміших онлайн-ресторанів країни. Мережа дійсно працює в різноманітних містах, тому загалом має широке коло потенційної аудиторії. Тут ви можете замовити не тільки японські, а ще й паназіатські страви. «Суші Мастер» робить все для того, щоб роли, рамен, вок, теплі салати були доступними абсолютно для кожного.

Плюси «Суші Мастер»:

  •       швидка доставка;
  •       безкоштовні кур’єрські послуги;
  •       висока якість;
  •       регулярне оновлення меню.

Кожного тижня на офіційному сайті менеджери онлайн-ресторану публікують новини щодо акцій та вікторин. Це ваша можливість непогано зекономити, перевірити знання, перемогти та смачно поїсти. Акційні пропозиції дуже вигідні та підходять під будь-який смак.

«Суші Про»

Це один з найдорожчих ресторанів міста Чернівці. Там ви можете замовити лише японські страви. Їх готують за оригінальною рецептурою. Досі сушисти не розголошують всі пропорції та інгредієнти, оскільки саме це виділяє заклад серед інших. Інтер’єр тут звичайний, немає нічого незвичного, тому клієнти переплачують саме за оригінальність страв. Не дивлячись на те, що порція ролів тут коштує від 400 гривень та більше, «Суші Про» пропонує всім своїм клієнтам безкоштовну доставку. Це вже плюс, оскільки тоді хоча б за кур’єрські послуги вам не знадобиться переплачувати. 

PanJaPan

Новий заклад міста, який пропонує поближче познайомитися з традиційною паназіатською, японською, китайською кухнею. Меню тут дійсно різноманітне та заслуговує уваги, оскільки можна знайти більше 10 видів ролів. Ціни на позиції середні, проте у відгуках клієнти пишуть про те, що порції замалі та хотілося б, щоб вони були трохи більшими. Цей ресторан зараз постійно проводить акції та у разі, якщо чек більший за 250 гривень, дарує безкоштовну доставку містом. Це дуже вигідно. Акційні пропозиції краще уточнювати у консультантів.

Pronto Pizza

Якщо ви не знаєте, бажаєте на вечерю роли або піцу, то цей заклад створений саме для вас. Йому вдалося об’єднати одразу японську та італійську кухню. Страви готують за кращими традиціями, а для іменинників тут зараз завжди є приємний подарунок. Якщо у вас день народження, то просто скажіть про це й ресторан подарує або піцу, або невеликий сет ролів, у разі, якщо сума замовлення складає 500 гривень та вище. Це дуже приємно. Якщо ви будете забирати їжу самостійно, то знадобиться показати менеджеру паспорт. Такий саме підхід діє і з кур’єрською доставкою.  

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry