“Декілька разів ходила до ТЦК, але відмовляли”: історія Надії Озар, яка працює на евакуації у прикарпатській ТрО (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

13 Чер, 2024 11:12

Поділитись публікацією
“Декілька разів ходила до ТЦК, але відмовляли”: історія Надії Озар, яка працює на евакуації у прикарпатській ТрО (ВІДЕО)

Надія Озар – санітарний інструктор у складі евакуаційної медичної бригади 79 батальйону 102 бригади ТрО. Завдання евакуаційної бригади — стабілізувати стан пораненого, надати допомогу та доставити його до стабілізаційного пункту чи медзакладу.

Про це інформує “Галка” з посиланням на відео від 102 бригади територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщини.

Надія прийшла на службу в серпні 2023 року, проте вона й до того намагалася потрапити до Збройних сил України, але через її вік та стать дівчину не хотіли мобілізувати.

“Я декілька разів приходила у ТЦК, частину батальйону, щоб мене взяли, але мені відмовляли до пори до часу. І так протягом чотирьох місяців мені все ж вдалося потрапити сюди”, – розповідає дівчина.

Медичної освіти вона не має, але проходила ще до служби курси з тактичної медицини. Після початку служби Надію направили на додаткові курси бойового медика, і зараз вона працює на евакуації.

“Не скажу, що у нас тут фізично не важка робота. Коли доставляють поранених, не завжди є хтось, хто може перенести з машини, інколи доводиться самій. Але не скаржуся – справляюся”.