Делегація Опольського воєводства завітала на Франківщину в честь п’ятнадцятої річниці співпраці (ФОТО)

Автор: Борис Марія

05 Жов, 2016 10:16

Поділитись публікацією
Делегація Опольського воєводства завітала на Франківщину в честь п’ятнадцятої річниці співпраці (ФОТО)

На Прикарпаття 5 жовтня завітала делегація польського Опольського воєводства на чолі з маршалком воєводства Анджеєм Булою з нагоди 15-річчя співпраці з областю.

Читайте також: Голова обласної ради Сич у 2022 році щомісяця отримував приблизно 137 тисяч, - декларація

Голова обласної ради Олександр Сич подякував за допомогу після повені 2008 року, епідемії грипу у 2009 році, а також у часи Євромайдану та російсько-української війни, інформує кореспондент “Галки” з місця події.

«Ми разом провели 180 заходів. Найбільш системною була співпраця у сфері між людських взаємин. Мова про контакти молоді у польського-українсько-німецьких таборах, контакти бібліотек, контакти у пожежній сфері тощо», – сказав він з надією, що співпраця буде плідною також у майбутньому.

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук відзначив, що роки співпраці позитивно вплинули на розвиток краю. Область має бажання переймати досвід у колег, а соціально-економічні труднощі не повинні цьому завадити.

Привітав делегацію також очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків. Він нагадав, що вже 3 роки в Івано-Франківську діє Центр польської культури. У середині жовтня будуть проводитись дні польського кіно, що сприяє дружбі між містами. Працює 26 підприємств, у які інвестує Польща. Мер подякував за допомогу, в тому числі, бійцям АТО.

Анджей Була висловив подяку за теплий прийом та пообіцяв зробити все можливе для ефективної співпраці у майбутньому. Він гарантує взаємодію з прикарптцями які мешкають, працюють на території воєводства.

«Співробітництво з Івано-Франківською областю цінується. Ми бачимо ефективність, реалізацію проектів, тому в ньому зацікавлені», – зазначив представник делегації Норберт Раш.

Поляки відзначили, що високу позицію в рамках співпраці займають культурні заходи. Корисним кроком назвали децентралізацію.

Делегація обмінялася подарунками з представниками обласної влади.