Делікатне прання разом із Perwoll

23 Feb, 2021 15:56

Делікатне прання разом із Perwoll

Йдучи в магазин за покупками, ми завжди знаємо, що потрібно придбати, часто робимо список необхідних товарів чи просто пам’ятаємо.

Але у нашій голові не тільки сам продукт, а й його бренд. У багатьох людей покупка прального порошку асоціюється саме із Perwoll. Саме ця торгова марка користується попитом у населення та завоювала їх серця та повагу своєю якість, інноваційною формулою для делікатного прання, та ароматом. Ви завжди зможете знайти Perwoll у будь-якому магазині та знайти весь асортимент продукції у інтернеті за посиланням https://www.watsons.ua/.

Історія становлення бренду

Торгова марка Perwoll на ринку із 1954 року. Головною метою бренду ще з тих часів залишається створення засобу для прання, який не просто робить речі чистими, але й буде захищати волокна тканини та доглядати за ними. Саме сьогодні, головна місія бренду є актуальною як ніколи, адже зараз на слуху розумне споживання та прагнення до скорочення відходів, і саме такі бренди допомагають якістю продукції.

Через якийсь час, а саме у 1984 році, німецький бренд стає не тільки у сухій формі, а й у рідкій, що дозволяє краще його дозувати, він швидше розчиняється у воді та не залишає слідів на тканинах.

У 2004 році компанія представила споживачам пральний порошок для делікатних тканин, які потребують особливого догляду окремо для чорного, білого та кольорового одягу.

У 2014 році Perwoll зробив революційних прорив на ринку пральних порошків, а саме випустив у продаж порошок, який не тільки відмінно захищає кольорову гамму тканин, а й відновлює тканини із кожним пранням.

Формула дії та складники прального порошку

Пральний порошок Perwoll має безсульфатну формулу, тобто у його складі не буде хімічних компонентів, що спрощують розчинення у воді, але є шкідливими як для людини, так і для природи. Саме тому Perwoll замінив їх на фосфонати, що є аналогами фосфатів, але є менш шкідливими.

Після використання засобів від Perwoll речі зберігають кольорову гамму, виглядають свіжими та новими, а також, наповнені квітковим ароматом. Формула бренду дозволяє під час прання зміцнювати волокна речей та зберігати їх яскравість.

Товари бренду Perwoll

Бренд розподіляє свою продукцію на наступні групи:

 1. Відновлення кольору та волокон, що запобігає втраті кольору Вашого одягу для чорних, білих та кольорових тканин.
 2. Відновлення та аромат, що представлено пральним порошком для делікатного прання із квітковим ароматом для всіх тканин.
 3. Догляд та освіжаючий ефект, що дозволяє підтримувати свіжість синтетичних тканин.
 4. Для вовняних та делікатний тканин, що дозволяє не втрачати ніжність найвитончених тканин.
 5. Догляд та відновлення, що зменшує ймовірність виникнення ковтунців на одязі.

Поради від бренду Perwoll

Саме рідкий пральний порошок краще підходить для вовни, шовка, кашеміру, пуху та інших деілкатних тканин, що повністю співпадає із головною метою бренду. Також, при регулярному використанні продукції Perwoll, бренд гарантує зменшення ковтунців, запобігання зменшенню яскравості та бережливе ставлення до найделікатніших тканин.

*партнерська публікація

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry