Демобілізовані воїни АТО у Франківську зможуть пройти повне медичне обстеження

Автор: Людмила Баран

12 Тра, 2015 10:18

Демобілізовані воїни АТО у Франківську зможуть пройти повне медичне обстеження

Військовослужбовці, які демобілізовані з армії, у 10-денний термін можуть приходити у ЦМКЛ, щоб пройти повний медичний огляд. 

Відповідну пропозицію зробила адміністрація Центральної міської клінічної лікарні  Івано-Франківській обласній громадській організації воїнів АТО, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

„Мова йде не тільки про поранених бійців, а про усіх воїнів, які повертаються із зони АТО. Ми пропонуємо їм пройти повноцінне медичне обстеження для виявлення різних соматичних захворювань”, – розповів головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.

За його словами, на нараді головні лікарямі усіх медичних закладів міста вирішили прислухатися до прохання військовослужбовців – проводити усі обстеження на базі одного лікувального закладу, а саме – Центральної міської клінічної лікарні. Там воїни за день зможуть пройти повне медичне обстеження: УЗД, рентген, комп’ютерна діагностика, тощо. І згодом усі ці обстеження ми будемо передавати у медичний заклад за місцем проживання військовослужбовця”

Тарас Масляк повідомив також, що адміністрація ЦМКЛ пропонуватиме запровадити схожу практику і в лікувальних установах області. Мова про створення таких центрів, де можна проводити повні медичні обстеження.

„Потрібно, щоб наші захисники знали, що ми приділяємо максимум уваги їхньому здоров’ю. Тому уже днями відбудеться засідання обласної громадської організації воїнів АТО за участю медиків, керівника військової поліклініки та воєнкома, під час якого буде підписаний меморандум про таку роботу”, – сказав  Масляк.

Він додав, що у літній період на базі дитячої міської лікарні традиційно проходитиме оздоровчий табір для дітей з різними соматичними захворюваннями. Дітям учасників АТО пропонують оздоровитися на базі цього табору. За детальнішою інформацією можна звертатися до головного лікаря міської дитячої лікарні.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...