Демобілізованим бійцям АТО пропонують роботу в поліції охорони

Автор: Людмила Баран

03 Бер, 2016 19:44

Демобілізованим бійцям АТО пропонують роботу в поліції охорони

Управління поліції охорони Івано-Франківської області  пропонує демобілізованим бійцям АТО 41 вакансію.

Читайте також: Соломія Вітвіцька привезла "Переможців" до Івано-Франківська (ФОТО)

Про це йшла мова 3 березня на круглому столі «Допомога демобілізованим учасникам антитерористичної операції з питань працевлаштування» за участі  керівниці Центру допомоги учасникам АТО Наталі Перцович, інформує прес-служба Управління.

“Ми пропонуємо вакансії молодшого начальницького складу, а також вільнонаймані посади – загалом їх кількість становить 41 одиницю, зокрема – 21 посада молодшого складу поліції та відповідно 20 – посади цивільних охоронників”, – повідомив Михайло Чорнописький, начальник обласного Управління поліції охорони.

Також він  проінформував, що поліція охорони має два професійних училища у Вінниці та Рівному, де претендентам на вакантні посади пропонується, за потреби, здійснити підготовку чи перепідготовку  на професії охоронної сфери. Навчатися у цих закладах учасникам АТО пропонується за кошти підрозділів охорони.

Підсумовуючи виступи учасників круглого столу, Михайло Федорович підкреслив, що вказані заходи – невелика частка їхнього вкладу у підтримку та допомогу демобілізованим учасникам АТО.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!