День Дільничного інспектора. Для когось дільничний помічник, для когось порадник, а для декого – названий батько – Ільчишин

Автор: Турій Роман

18 Чер, 2014 09:48

Поділитись публікацією
День Дільничного інспектора. Для когось дільничний помічник, для когось порадник, а для декого – названий батько – Ільчишин

 У 2004 році наказом Міністра внутрішніх справ України день 18 червня був офіційно затверджений Днем дільничного інспектора міліції.

Читайте також: У під'їздах кількох коломийських будинків встановлять енергоощадні лампи (ВІДЕО)

Це свято і молоде і старе одночасно. У 1923 році, 18 червня, Народним комісаром внутрішніх справ міліції УРСР був підписаний наказ «Про затвердження Інструкції для районних спостерігачів міських відділів». Ця дата стала днем народження служби ДІМ. Але тільки в 2004 році свято було затверджено офіційно.

«Дільничний є головним помічником і слідчого, і оперативного працівника під час розкриття будь-якого злочину, адже саме він знає все і всіх на території своєї дільниці. Як показує практика, найчастіше саме за допомогою тієї інформації, якою володіє дільничний інспектор, ми виходимо на слід злочинців», – говорить т.в.о начальника УМВС України в Івано-Франківській області Віталій Ільчишин.

За словами керівника, особлива цінність роботи дільничних інспекторів проявляється в сільській місцевості, особливо в гірських районах.

«На території свого обслуговування дільничний інспектор – це як маленький начальник міліції, там він для когось помічник, для когось порадник, а для декого – названий батько. Комусь він може надати просту юридичну консультацію в межах своєї компетенції, а старенькій бабусі й води принести з криниці», – каже Віталій Ільчишин.

Теги: