День Єднання вперше у Франківську: бюджетники, правоохоронці і небайдужі зібралися під адмінбудинком (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

16 Feb, 2022 10:48

Поділитись публікацією
День Єднання вперше у Франківську: бюджетники, правоохоронці і небайдужі зібралися під адмінбудинком (ФОТО, ВІДЕО)

16 лютого в Україні на державному рівні відзначають нове державне свято — День єднання.  

Читайте також: З Прикарпаття у Херсон відправили шість фур гуманітарної допомоги (ВІДЕО)

Його своїм указом напередодні ввів президент Володимир Зеленський.

У цей день на площі під Івано-Франківською ОДА зібралися бюджетники різних установ та підприємств, представники поліції, Нацгвардії та інші охочі, пише “Галка”. Загалом кілька сотень осіб. Багато з присутніх прийшли з прапорами, чи синьо-жовтими стрічками на грудях.

Після виконання державного гімну України керівники області та міста звернулися до присутніх з короткими промовами. Голова обласної ради Олександ Сич наголосив, що зараз важливо робити свою роботу у звичному режимі.

“Кожен має дотримуватися порядку на своєму місці. Військові мають готуватися захищати державу, вчителі вчити дітей, медики лікувати, органи влади мають забезпечити стабільність і порядок”, – сказав Сич.

Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук похвалила президента за його старання у забезпеченні миру в країні, та після цього згадала про подяку воїнам.

“Дякую дорога громадо, що зібралися на площі Соборності і демонструємо, що ми сильна і єдина держава”, – сказала чиновниця.

Голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків додав, що нині важливо не панікувати.

“Ворог хоче примусити відмовитися від ЄС і НАТО, примусити визнати ДНР\ЛНР і мати внутрішнього ворога в країні, бо розуміємо, яких депутатів у Верховну раду обиратимуть на тих територіях. І зсередини нас “розкласти” без зброї в руках. Тому і відбуваються нині ці події навколо України…Кібератаки і інформаційні війни. Путін не вічний, Буде час коли він помре, і ми повернемо свої території”, – сказав Марцінків.

Також на площі Соборності під ОДА помолилися за мир в країні і хвилиною мовчання пом’янули її загиблих захисників. На завершення зібрання присутні виконали «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» – духовний гімн держави.