“День здоров’я”: у Франківську надали близько тисячі медичних послуг (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

02 Oct, 2023 16:51

Поділитись публікацією
“День здоров’я”: у Франківську надали близько тисячі медичних послуг (ФОТО)

Другого жовтня під час акції “День здоров’я” в Івано-Франківську надали близько тисячі медичних послуг.

Як пише Галка, про це повідомив головний державний санітарний лікар Прикарпаття Руслан Савчук.

В рамках відзначення Всесвітнього дня серця, 2 жовтня, на Вічевому майдані Івано-Франківська відбулась акція “День здоров’я”.

“Нам вдалося залучити до заходу заклади охорони здоров’я та вдало прокомунікувати з громадськістю. Під час акції перевірили стан свого здоров’я понад півтисячі містян та гостей обласного центру”, – розповів Руслан Савчук.

З метою профілактики та можливості раннього виявлення серцево-судинних захворювань учасники заходу зробили електрокардіограму з розшифруванням та отримали кваліфіковану консультацію кардіолога. Також, мобільні бригади працювали в медичному автобусі. Охочі вакцинувались від COVID-19, дифтерії та правцю. Чимало громадян звернулись за консультацією до вузькопрофільних спеціалістів, зокрема, офтальмолога, дерматолога, психолога, сімейного лікаря та соціальних працівників. Проводились обстеження на пересувному флюорографі.

Окрім цього були доступні експрес-тестування на вміст рівнів цукру та холестерину в крові. Фахівці проводили вимірювання артеріального тиску та антропометричних даних. Надавали консультації щодо дотримання здорового способу життя, шкоди тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв.

Довідково: під час акції “День здоров’я” працювали Центр сучасної офтальмології, КНП “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради”, КНП “Центр первинної медичної консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради”, Центр легеневих захворювань та Управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради.

Фото: допис на сторінці Руслана Савчука.