Департамент благоустрою розпочав облаштування приватної прибудинкової території. Бюджетним коштом

Автор: Вадим Войтик

03 Nov, 2021 14:00

Поділитись публікацією
Департамент благоустрою розпочав облаштування приватної прибудинкової території. Бюджетним коштом

Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради розпочав роботи на прибудинковій території біля новобудови по вул. Дем’янів Лаз, на околиці міста. Донедавна бюджетним коштом облаштовували території біля багатоповерхівок переважно радянської забудови. 

Читайте також: Все робилося для того, аби ми не знали, - у Марківцях відбувся схід села через скандальну передачу гектарів лісу (ФОТО, ВІДЕО)

“Розпочинаємо ремонт чергового двору. Довгоочікуваного ремонту дочекалися мешканці будинку Дем’янів Лаз, 28. Переліком робіт передбачено влаштування пішохідних доріжок, благоустрій території, влаштування лавок та встановлення дитячого майданчика”, – йдеться у дописі.

Судячи з фото мова йде ймовірно про житловий комплекс “Світанковий“. Його будівництво розпочато ще в 2016 році. Першу чергу уведено в експлуатацію із затримкою, в 2019 році, будівництво наступних черг, як і продаж квартир у комплексі триває.

За даними сайту “Побудовано“, забудівниками виступають ТОВ “Віз” та “Лісна ПТП”. Статутний капітал першого складає 500 грн.

Земельна ділянка, на якій розташований житловий комплекс, перебуває у приватній власності.

За даними системи Prozorro роботи виконує ФОП “Тарас Мстислав Ярославович”, вартість договору 238,7 тис. грн. У попередньому скликанні міської ради Мстислав Тарас був депутатом від партії “УКРОП”.