Депутат-боєць АТО розповів про війну з окупантами франківським підліткам (ФОТО)

Автор: Турій Роман

12 Jun, 2015 08:22

Поділитись публікацією
Депутат-боєць АТО розповів про війну з окупантами франківським підліткам (ФОТО)

Командир взводу 30 механізованої бригади, депутат-свободівець Андрій Гнатів зустрівся з вихованцями центру соціальних служб для молоді в Івано-Франківську.

Читайте також: У Драгомирчанах через паліїв трави загорілося приватне підприємство (ФОТО З МІСЦЯ)

Час для візиту до молоді захисник держави знайшов під час нетривалої відпустки.

У розмові з дітьми Андрій зізнався, що перед мобілізацією підсвідомо чекав на повістку, тож навіть потрохи морально готував до служби в армії рідних та близьких. Коли викликали у військкомат — без вагань пішов до війська.

Мобілізований депутат розповів, що поруч з іншими бойовими побратимами живе у полі в бліндажах, поруч траншеї. По суті це передній край фронту з окупованими територіями, в районі міста Артемівськ.

«Вам може здаватися, що лише в Івано-Франківську мирне життя. Але навіть в Артемівську, поруч лінії фронту, про військовий час можна дізнатися лише з людей у формі. Люди у цьому місті, в Слов’янську кажуть – «ми не переживемо ще раз того жаху, який був тут у минулому році, вся надія на Збройні сили України», – каже Гнатів.

Захисник держави зізнався — як у дні боїв так і відносного затишшя саме передачі від дітей на край фронту є найбільш зворушливими і цінними.

«Ці дитячі слова без емоцій не можна сприймати. Коли отримуєш листи, обереги, читаєш їх – повідомлення відривають від тієї військової буденності, і розумієш, заради чого ти тут – на фронті, кого захищаєш», – говорить Андрій.

Підлітки цікавилися різними темами – від умов побуту, до історій про бої з окупантами. Також Андрію передали обереги -ангелики від Репецької Уляни, чий батько також від вересня минулого року перебуває у зоні АТО.

«Я багато чого дізналася нового про те, як тяжко нас захищати, дбати про мир над нашими головами. Ми дуже вдячні Андрію і іншим захисникам за це», – зізналася після зустрічі юна Настя Шевчук.

«Найбільше мене зворушила історія про те, що військові викопують ями щоб там жити, ховати свою їжу. Розумію, що вони жертвують багато чим, щоб захистити наш спокій», – каже юна Анна Будзяк.

Як відомо, четверо депутатів Івано-Франківської міської ради від «Свободи» активно захищають Україну у зоні АТО. Як нагадав лідер міської «Свободи» Руслан Марцінків, Андрій Грималюк – боєць «Айдару», нині очолює «Легіон Свободи» в місті. Окрім Андрія Гнатіва, обранці Петро Гавриш та Михайло Малярчук несуть службі у спецбатальйоні.

Загалом 128 депутатів-свободівців різних рівнів нині у зоні АТО.