Депутат-комунальник запросив колег міської ради подивитися підвали в місті

Автор: Турій Роман

25 Гру, 2015 12:28

Поділитись публікацією
Депутат-комунальник запросив колег міської ради подивитися підвали в місті

Під час обговорення питання про перейменування «Єдиного розрахункового центру» в «Муніципальну інвестиційну управляючу компанію» в депутатів від «Самопомочі» та «УКРОПу» виникло бажання перевірити попередню роботу ЄРЦ.

Читайте також: Мінус двісті мільйонів: майже всі комунальні підприємства Івано-Франківська безнадійно збиткові, — фактчек “Галки”

Міський голова Руслан Марцінків заявив, що виконати це прохання не складно — представник від кожної фракції у раді може увійти у Наглядову раду ЄРЦ.

Також він наголосив, що перейменування ЄРЦ є лише складовою глибокої модернізації якості надання послуг мешканцям. Реформа підприємства спрямована на те, аби в місті за кошти бюджету почалося масштабне утеплення будинків. Для цього потрібно і збільшити статутний фонд комунальної фірми.
Також мер зауважив, що як і раніше, ремонт міжбудинкових територій буде відбуватися без співфінансування мешканців.

А депутат Василь Скиданчук, який працює у ЄРЦ, запросив колег не до огляду паперів, а оглянути підвали будинків, які також потребують ремонтів за участі бюджету.

«Якщо у колег було питання щодо списання тролейбусу, хотіли на нього глянути, то я запрошую колег у підвали глянути, і подивитися, чи потребують вони ремонту», – каже Скиданчук.

В підсумку 26 обранців проголосували «за» зміну назви ЄРЦ.