Депутат міськради похизувався трофеями з полювання. Це сподобалось не всім

Автор: Вадим Войтик

12 Aug, 2019 09:01

Поділитись публікацією
Депутат міськради похизувався трофеями з полювання. Це сподобалось не всім

Депутат Івано-Франківської міської ради, керівник фракції партії “УКРОП” Володимир Олійник похизувався в соцмережах своїми мисливськими трофеями. Це викликало жваве обговорення.

Читайте також: Працювати на розвиток давнього Галича все одно прийдеться, - Олійник відповів колективу заповідника, який вимагає його звільнення

“Хто стріляв не знаю, але качка моя😀. Дякую Oleksandr Zasidko за нові емоції”, – підписав фото з вбитою птицею депутат.

Дописувачі в соцмережах відреагували на фото неоднозначно.

Oleksandr Zasidko Володя на рахунок влучності поскромнічав, це скажу Вам природжений мисливець! Радий бачити в нашому колективі!

Марія Щепанська Ого ,сильна команда ! Ні пуху ,ні пера!!!

Проте більшість коментарів – негативні.

Olya Holovashkina А я вважаю, що стріляти в тих, хто не має змоги себе захистити, підло і нечесно! І немає різниці, чи це людина, чи тварина, чи птиця! Я за гуманне відношення до всього живого! Полювання заради розваги-прояв жорстокості! Якби качка мала рушницю, і відстрілювалася у відповідь, вам би не було так весело! Смерть не приносить радості, а полювання викликає огиду!
Marina Pantera Цікаво, що коли людина вполює тварину – це трофей. А коли тварина, захищаючись, вб’є людину – це чомусь трагедія.
Таня Богданова Собі в голову… для чого винищувати ???
Ivan Yurchenko Ніколи не розумів бажання вбивати задля задоволення. По необхідності – так, але задля задоволення – не розумію.
Oleg M. Golovenskyy Вбивство живої істори не з голоду, а заради адреналіну і інших “емоцій”?)) Чи варто?
Після шквалу критики Олійник видалив свій допис.

Нагадаємо, у 2017 році на франківського депутата Олійника склали протокол за п’яну їзду,  однак він уник відповідальності за п’яну їзду.

Теги: